Jaka będzie przyszłość Roberta Kubicy?
Czy Mercedes obroni mistrzostwo?
Sprawdź co zainteresowało Twoich znajomych.

GP Niemiec 2018-07-22
f1 - GP Niemiec
Pochmurno

21°C

5 km/h

Tłumacz

Podobne:

Skomentuj

Sainz: Nie spodziewałem się, że to nastąpi tak szybko

Udostępnij na Facebook
09.10.2017 12:35, autor: Aga Koszmider, wyświetleń: 851

Carlos Sainz o wcześniejszym przejściu do Renault dowiedział się na pół godziny przed oficjalnym potwierdzeniem tej informacji.

Carlos Sainz w barwach Renault jeździć będzie od najbliższego wyścigu, który odbędzie się w Austin. W ekipie z Enstone Hiszpan zastąpi Jolyona Palmera. O tym, że zmiana teamu nastąpi wcześniej niż się tego wszyscy spodziewali, dowiedział się kilkanaście minut przed oficjalnym potwierdzeniem tej informacji.

"Właściwie dowiedziałem się o tym na około pół godziny przed oficjalnym potwierdzeniem tego, więc z mojej strony było to dość nieoczekiwane" - powiedział Carlos. "Podobnie jak dla was była to dla mnie wielka niespodzianka. Mój manager powiedział mi, że właśnie powiedział mu o tym szef Renault."

"Nie myślałem o tym za dużo, bo skupiałem się na wyścigu o GP Japonii. Gdy położyłem się do łóżka stwierdziłem, że dla mnie to świetna szansa, ponieważ mogę szybciej zaadoptować się w bolidzie, poznać inżynierów, team, mechaników."


Wasze komentarze (0) Dodaj komentarz Bądź pierwszy!
Wyraź swoją opinię!
Strona jest zarządzana przez firmę
All Connect Sp. z o.o.
© 2018 RaceZone.pl Wszelkie prawa zastrzeżone.   Reprodukowanie, przechowywanie lub udostępnianie całości serwisu lub jego części bez zgody właściciela jest zabronione. This website is unofficial and is not associated in any way with the Formula 1 companies. F1, FORMULA ONE, FORMULA 1, FIA FORMULA ONE WORLD CHAMPIONSHIP, GRAND PRIX and related marks are trade marks of Formula One Licensing B.V.
Ikona_ustawienia
Ikona_ustawienia_x

Kolor marginesów:

Kolor tła pod tekstem:

Racezone.pl - Codzienne informacje z dziedziny motosportu