Jaka będzie przyszłość Roberta Kubicy?
Czy Mercedes obroni mistrzostwo?
Sprawdź co zainteresowało Twoich znajomych.

GP Francji 2018-06-24
f1 - GP Francji

Tłumacz

Podobne:

Skomentuj

Vettel: Nie trzeba być geniuszem by zauważyć co jest grane

Udostępnij na Facebook
10.10.2017 09:34, autor: Aga Koszmider, wyświetleń: 1233

Kierowca Ferrari doskonale zdaje sobie sprawę z tego, że jego szanse na tegoroczny tytuł zmalały po nieudanym wyścigu w Japonii.

Między prowadzącym w klasyfikacji generalnej Lewisem Hamiltonem, a drugim, Sebastianem Vettelem strata punktowa wynosi już 59 punktów. Do zakończenia mistrzostw pozostały już tylko cztery wyścigi.

"Oczywiście, wiem jak to wygląda. Nie trzeba być do tego żadnym matematycznym geniuszem" - powiedział Vettel odnosząc się do swojej sytuacji w klasyfikacji. "Teraz musimy zrobić to, co powiedziałem już chłopakom. Wrócić, odpocząć. Za nami bardzo ciężkie weekendy, wiele zmian, mechanicy są zmęczeni, team jest zmęczony, tak więc odpoczynek każdemu się przyda."

"Wiemy, że dysponujemy dobrym pakietem na ostatnie cztery wyścigi sezonu, tak więc na tym będziemy się skupiać i zobaczymy co będzie."

Zapytany o to, czy uważa, że na Suzuce stracił tytuł, odpowiedział: "Nie wiem. Na koniec roku bierzesz kalkulator do ręki i liczysz. Potem patrzysz wstecz i sprawdzasz, gdzie uciekły te punkty. Ale z całą pewnością nie ukończenie wyścigu wcale nie pomoże."


Wasze komentarze (0) Dodaj komentarz Bądź pierwszy!
Wyraź swoją opinię!
Strona jest zarządzana przez firmę
All Connect Sp. z o.o.
© 2018 RaceZone.pl Wszelkie prawa zastrzeżone.   Reprodukowanie, przechowywanie lub udostępnianie całości serwisu lub jego części bez zgody właściciela jest zabronione. This website is unofficial and is not associated in any way with the Formula 1 companies. F1, FORMULA ONE, FORMULA 1, FIA FORMULA ONE WORLD CHAMPIONSHIP, GRAND PRIX and related marks are trade marks of Formula One Licensing B.V.
Ikona_ustawienia
Ikona_ustawienia_x

Kolor marginesów:

Kolor tła pod tekstem:

Racezone.pl - Codzienne informacje z dziedziny motosportu