Jaka będzie przyszłość Roberta Kubicy?
Czy Mercedes obroni mistrzostwo?
Sprawdź co zainteresowało Twoich znajomych.

GP Francji 2018-06-24
f1 - GP Francji

Tłumacz

Podobne:

Skomentuj

Rosberg: Kubica nie pojedzie w Austin

Udostępnij na Facebook
10.10.2017 11:04, autor: Aga Koszmider, wyświetleń: 1365

Nico Rosberg zdementował najnowsze plotki na temat Roberta Kubicy.

Toro Rosso szuka jednorazowego zastępstwa na GP USA. Carlos Sainz awansował do Renault, w Toro Rosso zrobiła się dziura. Niestety, Pierre Gasly nie będzie mógł wziąć udziału w tym wyścigu, bo w tym samym czasie pojedzie w Super Formula.

I to zrodziło plotki, jakoby na jeden raz w bolidzie miał pojawić się Robert Kubica. W temacie wypowiedział się Nico Rosberg. Zdaniem Nico, jednorazowy wyścig mógłby okazać się zbyt wielkim ryzykiem dla Kubicy.

"Jeśli rzucasz kogoś na głęboką wodę do bolidu bez przeprowadzenia testów i zaznajomienia się z nim, możesz tylko stracić. Lepiej dla nas jest kontynuować sprawę z Williamsem" - powiedział Rosberg.


Wasze komentarze (0) Dodaj komentarz Bądź pierwszy!
Wyraź swoją opinię!
Strona jest zarządzana przez firmę
All Connect Sp. z o.o.
© 2018 RaceZone.pl Wszelkie prawa zastrzeżone.   Reprodukowanie, przechowywanie lub udostępnianie całości serwisu lub jego części bez zgody właściciela jest zabronione. This website is unofficial and is not associated in any way with the Formula 1 companies. F1, FORMULA ONE, FORMULA 1, FIA FORMULA ONE WORLD CHAMPIONSHIP, GRAND PRIX and related marks are trade marks of Formula One Licensing B.V.
Ikona_ustawienia
Ikona_ustawienia_x

Kolor marginesów:

Kolor tła pod tekstem:

Racezone.pl - Codzienne informacje z dziedziny motosportu