Jaka będzie przyszłość Roberta Kubicy?
Czy Mercedes obroni mistrzostwo?
Sprawdź co zainteresowało Twoich znajomych.

GP Australii 2019-03-17
f1 - GP Australii
Pochmurno

18°C

26 km/h

Tłumacz

Podobne:

Skomentuj

Więcej Rosberga na paddocku?

Udostępnij na Facebook
12.10.2017 10:32, autor: Aga Koszmider, wyświetleń: 1545

Wygląda na to, że Nico Rosberga będziemy często oglądali na paddocku F1.

Po ogłoszeniu, że żegna się z F1 ze skutkiem natychmiastowym, Nico Rosberg spędził długi okres w zaciszu swojego domu otoczony rodziną. Do F1 wrócił, ale w nieco innej formie - komentuje gościnnie dla telewizji i zajął się prowadzeniem kariery Roberta Kubicy.

"Nico to wielki atut dla każdej stacji. Zna te bolidy, kierowców, każdy tor. No i jest panującym mistrzem świata" - powiedział na jego temat Martin Brundle.

Możliwe, że Nico na dobre zwiąże się z którąś ze stacji.

"Jeśli będzie mi się to podobało, wrócę. Może nawet jeszcze w tym roku. Póki co nie jestem jeszcze związany z żadną stacją na dobre" - powiedział Rosberg.


Wasze komentarze (1) Dodaj komentarz
~gość / 2017-10-17 10:00:28
Oglądałem relację Sky. Na początku czuł się chyba dziwnie ale pod koniec zaczął się wczuwać. Ma wiedzę do której dziennikarze nie mają dostępu. Myślę, że to dobry pomysł. cytuj
Strona jest zarządzana przez firmę
All Connect Sp. z o.o.
© 2019 RaceZone.pl Wszelkie prawa zastrzeżone.   Reprodukowanie, przechowywanie lub udostępnianie całości serwisu lub jego części bez zgody właściciela jest zabronione. This website is unofficial and is not associated in any way with the Formula 1 companies. F1, FORMULA ONE, FORMULA 1, FIA FORMULA ONE WORLD CHAMPIONSHIP, GRAND PRIX and related marks are trade marks of Formula One Licensing B.V.
Ikona_ustawienia
Ikona_ustawienia_x

Kolor marginesów:

Kolor tła pod tekstem:

Racezone.pl - Codzienne informacje z dziedziny motosportu