Jaka będzie przyszłość Roberta Kubicy?
Czy Mercedes obroni mistrzostwo?
Sprawdź co zainteresowało Twoich znajomych.

GP Austrii 2018-07-01
f1 - GP Austrii

Tłumacz

Podobne:

Skomentuj

Coulthard: Bottas musi uwierzyć w siebie

Udostępnij na Facebook
16.10.2017 09:45, autor: Aga Koszmider, wyświetleń: 540

Były kierowca F1, David Coulthard zachęca Valtteriego Bottasa do "podjęcia ciężkiej pracy nad sobą", aby wrócić do dobrej formy.

Niedługo po dołączeniu do Mercedesa, Valtteri Bottas wygrał dwa wyścigi: w Rosji oraz Austrii. Kierowca często gościł też na niższych stopniach podium, co zaowocowało przedłużeniem kontraktu. Niestety, druga połowa tegorocznego sezonu nie przebiega dla Bottasa pomyślnie. Spadek formy widać bardzo wyraźnie, co tylko wzmaga plotki o planowanym zastępstwie.

"Doświadczyłem tego samego, gdy ścigałem się w McLarenie z Miką Hakkinenem" - powiedział David Coulthard w wywiadzie dla magazynu Ilta Sanomat. "Valtteri po prostu musi ciężej pracować, znaleźć to, co odpowiada za stratę do Lewisa i zamknąć ową lukę."

"Valtteri to szybki i utalentowany kierowca. Jako człowiek jest cichy i zdystansowany, ale musi przemyśleć to co go spotkało, co doprowadziło go do tego punktu w którym jest i na nowo uwierzyć w siebie."


Wasze komentarze (0) Dodaj komentarz Bądź pierwszy!
Wyraź swoją opinię!
Strona jest zarządzana przez firmę
All Connect Sp. z o.o.
© 2018 RaceZone.pl Wszelkie prawa zastrzeżone.   Reprodukowanie, przechowywanie lub udostępnianie całości serwisu lub jego części bez zgody właściciela jest zabronione. This website is unofficial and is not associated in any way with the Formula 1 companies. F1, FORMULA ONE, FORMULA 1, FIA FORMULA ONE WORLD CHAMPIONSHIP, GRAND PRIX and related marks are trade marks of Formula One Licensing B.V.
Ikona_ustawienia
Ikona_ustawienia_x

Kolor marginesów:

Kolor tła pod tekstem:

Racezone.pl - Codzienne informacje z dziedziny motosportu