Jaka będzie przyszłość Roberta Kubicy?
Czy Mercedes obroni mistrzostwo?
Sprawdź co zainteresowało Twoich znajomych.

GP Austrii 2018-07-01
f1 - GP Austrii

Tłumacz

Podobne:

Skomentuj

Alonso odpowiada Rosbergowi: Niczego nie żałuję

Udostępnij na Facebook
17.10.2017 12:06, autor: Aga Koszmider, wyświetleń: 1170

Nico stwierdził niedawno, że Fernando Alonso może winić jedynie sam siebie za to, że nie walczy obecnie o mistrzowski tytuł.

"Nie żałuję żadnej z podjętych przez siebie decyzji" - powiedział Fernando Alonso odpowiadając na komentarz Nico Rosberga. "Powtarzam to bardzo często: za każdym razem staram się podejmować najlepszą z możliwych opcji, najbardziej logiczną. Niestety, nie mam przy sobie kryształowej kuli, która przepowie mi przyszłość."

Alonso porównał swoją sytuację z historiami Michaela Schumachera czy Lewisa Hamiltona.

"To co przytrafiło się mi jest podobne do tego, co przytrafiło się Michaelowi w Mercedesie, gdzie nie szło mu za dobrze. Albo Lewisowi w Mercedesie, gdzie pierwszy rok startów też nie należał do najlepszych."

"Jestem dumny z tego, że jeździłem dla Renault, McLarena i Ferrari. Gdy dołączyłem do tych ekip, nikt nie mówił mi, że to zła decyzja, nikt mnie nie krytykował. Z perspektywy czasu jest inaczej, ale jestem dumny z tego gdzie byłem."


Wasze komentarze (0) Dodaj komentarz Bądź pierwszy!
Wyraź swoją opinię!
Strona jest zarządzana przez firmę
All Connect Sp. z o.o.
© 2018 RaceZone.pl Wszelkie prawa zastrzeżone.   Reprodukowanie, przechowywanie lub udostępnianie całości serwisu lub jego części bez zgody właściciela jest zabronione. This website is unofficial and is not associated in any way with the Formula 1 companies. F1, FORMULA ONE, FORMULA 1, FIA FORMULA ONE WORLD CHAMPIONSHIP, GRAND PRIX and related marks are trade marks of Formula One Licensing B.V.
Ikona_ustawienia
Ikona_ustawienia_x

Kolor marginesów:

Kolor tła pod tekstem:

Racezone.pl - Codzienne informacje z dziedziny motosportu