Jaka będzie przyszłość Roberta Kubicy?
Czy Mercedes obroni mistrzostwo?
Sprawdź co zainteresowało Twoich znajomych.

GP Austrii 2018-07-01
f1 - GP Austrii

Tłumacz

Podobne:

Skomentuj

Raikkonen: Ferrari będzie walczyło do końca

Udostępnij na Facebook
17.10.2017 12:23, autor: Aga Koszmider, wyświetleń: 833

Do ostatniego metra w ostatnim wyścigu tegorocznego sezonu. Scuderia nie ma zamiaru odpuszczać.

Sebastian Vettel traci obecnie 59 punktów do Lewisa Hamiltona, lidera klasyfikacji generalnej kierowców. Do końca tegorocznego sezonu pozostały cztery rundy Grand Prix. Kimi Raikkonen stwierdził, że Scuderia będzie walczyła aż do końca.

"W każdym z tych wyścigów, tak długo jak będziemy robili wszystko dobrze i jeśli będzie taka możliwość" - powiedział w wywiadzie dla Autosport odnosząc się do walki o zwycięstwa. "To jednak jedna wielka niewiadoma, bo tory znacząco się od siebie różnią."

"Podczas każdego weekendu będziemy startowali od zera i damy z siebie wszystko. Będziemy starali się unikać błędów i problemów."

"Nie wiem, co się wydarzy, nikt tego nie wie. Ale wiem jedno - będziemy naciskać aż do ostatniego okrążenia w ostatnim wyścigu i zobaczymy, gdzie skończymy."


Wasze komentarze (0) Dodaj komentarz Bądź pierwszy!
Wyraź swoją opinię!
Strona jest zarządzana przez firmę
All Connect Sp. z o.o.
© 2018 RaceZone.pl Wszelkie prawa zastrzeżone.   Reprodukowanie, przechowywanie lub udostępnianie całości serwisu lub jego części bez zgody właściciela jest zabronione. This website is unofficial and is not associated in any way with the Formula 1 companies. F1, FORMULA ONE, FORMULA 1, FIA FORMULA ONE WORLD CHAMPIONSHIP, GRAND PRIX and related marks are trade marks of Formula One Licensing B.V.
Ikona_ustawienia
Ikona_ustawienia_x

Kolor marginesów:

Kolor tła pod tekstem:

Racezone.pl - Codzienne informacje z dziedziny motosportu