Jaka będzie przyszłość Roberta Kubicy?
Czy Mercedes obroni mistrzostwo?
Sprawdź co zainteresowało Twoich znajomych.

GP Austrii 2018-07-01
f1 - GP Austrii

Tłumacz

Podobne:

Skomentuj

Massa: Chcę wiedzieć do czasu wyścigu w Brazylii

Udostępnij na Facebook
20.10.2017 12:53, autor: Aga Koszmider, wyświetleń: 1053

Czy Felipe Massa zostanie w Williamsie na kolejny rok?

Rok temu brazylijski kierowca zdecydował się na opuszczenie F1. Zawirowania na rynku kierowców sprawiły jednak, że Massa ostatecznie został na jeszcze jeden sezon. I nie żałuje, bo obecnym bolidem jeździ mu się doskonale. I właśnie teraz, gdy bolid spełnia jego oczekiwania, jego posada wisi na włosku.

Felipe walczy o miejsce w Williamsie z Paulem di Restą, Robertem Kubicą oraz Pascalem Wehrleinem. 

"Nie mam nic do powiedzenia" - powiedział zapytany o testy di Resty i Kubicy na Hungaroringu. "Jestem skupiony wyłącznie na swojej pracy."

Wielu na paddoku jest zdania, że Williams już zdecydował się pożegnać z Massą. 

"Nie było nowych negocjacji. Oczywiście, gdy rozmawiałem z zespołem, wyraźnie zaznaczyłem swoje stanowisko. Myślę, że oni doskonale wiedzą, co mogę zrobić. Z mojego punktu widzenia jestem przekonany, że mnie potrzebują."

Massa ma nadzieję, że dowie się jaka będzie decyzja Williamsa przed wyścigiem w Sao Paulo. Kierowca ma już jednak przygotowane plany awaryjne - starty w Formule E albo... pomoc Liberty Media. 

"Jeśli mogę pomóc, a oni będą zainteresowani moją pomocą to jestem otwarty na rozmowy. Ale w tej chwili skupiam się na wyścigach, bo to jest to, co kocham."


Wasze komentarze (0) Dodaj komentarz Bądź pierwszy!
Wyraź swoją opinię!
Strona jest zarządzana przez firmę
All Connect Sp. z o.o.
© 2018 RaceZone.pl Wszelkie prawa zastrzeżone.   Reprodukowanie, przechowywanie lub udostępnianie całości serwisu lub jego części bez zgody właściciela jest zabronione. This website is unofficial and is not associated in any way with the Formula 1 companies. F1, FORMULA ONE, FORMULA 1, FIA FORMULA ONE WORLD CHAMPIONSHIP, GRAND PRIX and related marks are trade marks of Formula One Licensing B.V.
Ikona_ustawienia
Ikona_ustawienia_x

Kolor marginesów:

Kolor tła pod tekstem:

Racezone.pl - Codzienne informacje z dziedziny motosportu