Jaka będzie przyszłość Roberta Kubicy?
Czy Mercedes obroni mistrzostwo?
Sprawdź co zainteresowało Twoich znajomych.

GP Francji 2018-06-24
f1 - GP Francji

Tłumacz

Podobne:

Skomentuj

Brendon Hartley - przygoda nie na jeden wyścig?

Udostępnij na Facebook
20.10.2017 13:17, autor: Aga Koszmider, wyświetleń: 771

Kierowca pojawi się za kierownicą bolidu Toro Rosso podczas weekendu GP w Austin. Możliwe, że nie będzie to jego jednorazowy występ.

Pierre Gasly niestety w wyścigu w Austin nie mógł wziąć udziału ze względu na start w Super Formula. Kierowca wróci jednak za kierownicę bolidu na kolejne rundy. W Austin zastępuje go Brendon Hartley. Jako, że do Renault przeszedł Carlos Sainz, w Toro Rosso zwolniło się miejsce. Teraz zajmuje je Daniil Kvyat. Nie jest jednak wykluczone, że Hartley i Gasly będą jeździć do końca sezonu, odstawiając na bok Kvyata. Aktualnie żadna decyzja w tej sprawie jeszcze nie zapadła. 


Wasze komentarze (0) Dodaj komentarz Bądź pierwszy!
Wyraź swoją opinię!
Strona jest zarządzana przez firmę
All Connect Sp. z o.o.
© 2018 RaceZone.pl Wszelkie prawa zastrzeżone.   Reprodukowanie, przechowywanie lub udostępnianie całości serwisu lub jego części bez zgody właściciela jest zabronione. This website is unofficial and is not associated in any way with the Formula 1 companies. F1, FORMULA ONE, FORMULA 1, FIA FORMULA ONE WORLD CHAMPIONSHIP, GRAND PRIX and related marks are trade marks of Formula One Licensing B.V.
Ikona_ustawienia
Ikona_ustawienia_x

Kolor marginesów:

Kolor tła pod tekstem:

Racezone.pl - Codzienne informacje z dziedziny motosportu