Jaka będzie przyszłość Roberta Kubicy?
Czy Mercedes obroni mistrzostwo?
Sprawdź co zainteresowało Twoich znajomych.

GP Austrii 2018-07-01
f1 - GP Austrii

Tłumacz

Podobne:

Skomentuj

Vandoorne: Cieszę się, że Fernando jest z nami

Udostępnij na Facebook
21.10.2017 07:28, autor: Aga Koszmider, wyświetleń: 596

Stoffel stwierdził, że McLaren będzie miał w przyszłorocznym sezonie najsilniejszy skład kierowców w stawce. 

Dla przypomnienia, Fernando Alonso przedłużył umowę ze stajnią z Woking. To zakończyło wielomiesięczne spekulacje na temat przyszłości hiszpańskiego zawodnika.

Z takiej decyzji cieszy się Stoffel Vandoorne, którego zdaniem McLaren będzie miał najmocniejszy skład kierowców w stawce.

"Przedłużenie umowy z Fernando to dla nas dobra wiadomość, ponieważ zapewni to stabilność zespołowi, a także mnie samemu" - powiedział. "Mamy dobre relacje, pracuje nam się razem bardzo dobrze. Dla mnie jest on punktem odniesienia i cieszę się, że będę go miał przy sobie."

"Myślę, że będziemy jednym z najmocniejszych składów w przyszłorocznym sezonie, o ile nie najlepszym. Zawsze dobrze jest mieć u siebie dwukrotnego mistrza świata, szczególnie w sportach motorowych. Nie przestajesz się uczyć. Ja od niego uczę się podczas każdego weekendu." 


Wasze komentarze (0) Dodaj komentarz Bądź pierwszy!
Wyraź swoją opinię!
Strona jest zarządzana przez firmę
All Connect Sp. z o.o.
© 2018 RaceZone.pl Wszelkie prawa zastrzeżone.   Reprodukowanie, przechowywanie lub udostępnianie całości serwisu lub jego części bez zgody właściciela jest zabronione. This website is unofficial and is not associated in any way with the Formula 1 companies. F1, FORMULA ONE, FORMULA 1, FIA FORMULA ONE WORLD CHAMPIONSHIP, GRAND PRIX and related marks are trade marks of Formula One Licensing B.V.
Ikona_ustawienia
Ikona_ustawienia_x

Kolor marginesów:

Kolor tła pod tekstem:

Racezone.pl - Codzienne informacje z dziedziny motosportu