Jaka będzie przyszłość Roberta Kubicy?
Czy Mercedes obroni mistrzostwo?
Sprawdź co zainteresowało Twoich znajomych.

GP Francji 2018-06-24
f1 - GP Francji

Tłumacz

Podobne:

Skomentuj

Kvyat: Będę rozmawiał z Marko o mojej sytuacji

Udostępnij na Facebook
22.10.2017 10:04, autor: Aga Koszmider, wyświetleń: 771

Daniil stwierdził, że już wolałby opuścić F1 niż pełnić nową rolę polegającą na wracaniu za kierownicę bolidu co kilka wyścigów.

Daniil Kvyat wrócił za kierownicę bolidu Toro Rosso, bo Pierre Gasly nie mógł wystartować w Austin ze względu na wyścig Super Formula w Japonii. 

Przyszłość rosyjskiego zawodnika stoi jednak pod wielkim znakiem zapytania. Plotki mówią, że Red Bull chce, aby przez resztę tegorocznego sezonu jeździli Gasly oraz Brendon Hartley.

"Spotkam się z Helmutem Marko, ponieważ chcę wiedzieć jaka będzie moja rola w krótkiej i długoterminowej przyszłości" - powiedział Daniil. 

"Jeśli moja rola ograniczać się będzie do czekania na kolejny wyścig, a potem czekania na decyzję co z kolejnym, to jest to dla mnie mało interesujące. Chcę odbyć przyjazną rozmowę bez ciężkich emocji."


Wasze komentarze (1) Dodaj komentarz
21826klaudiaF1 [komentarzy: 561] / 2017-10-22 14:18:16
jak dla mnie powinni postawić na Brendona, a chociaż dać mu szansę do końca roku. Kariera Kwiata jest już skończona, do Ref Bulla już raczej nie wróci a nikt inny go nie chce cytuj
Strona jest zarządzana przez firmę
All Connect Sp. z o.o.
© 2018 RaceZone.pl Wszelkie prawa zastrzeżone.   Reprodukowanie, przechowywanie lub udostępnianie całości serwisu lub jego części bez zgody właściciela jest zabronione. This website is unofficial and is not associated in any way with the Formula 1 companies. F1, FORMULA ONE, FORMULA 1, FIA FORMULA ONE WORLD CHAMPIONSHIP, GRAND PRIX and related marks are trade marks of Formula One Licensing B.V.
Ikona_ustawienia
Ikona_ustawienia_x

Kolor marginesów:

Kolor tła pod tekstem:

Racezone.pl - Codzienne informacje z dziedziny motosportu