Jaka będzie przyszłość Roberta Kubicy?
Czy Mercedes obroni mistrzostwo?
Sprawdź co zainteresowało Twoich znajomych.

GP Francji 2018-06-24
f1 - GP Francji

Tłumacz

Podobne:

Skomentuj

Verstappen: Max wybrał najlepiej jak tylko mógł

Udostępnij na Facebook
03.11.2017 08:09, autor: Aga Koszmider, wyświetleń: 754

Ojciec zawodnika Red Bulla cieszy się z tego, że przedłużył umowę do 2020 roku. 

Max Verstappen od bardzo długiego czasu łączony był z Mercedesem i Ferrari. Ostatecznie kierowca zdecydował się na przedłużenie umowy z Red Bullem do 2020 roku. Z takiej decyzji cieszy się jego ojciec, Jos.

"Ta ekipa poruszy niebo i ziemię, by stać się na nowo konkurencyjną" - powiedział w wywiadzie dla Ziggo Sport Totaal. "Kiedy spojrzymy na to, jaki bolid był na początku sezonu i jaki jest teraz to widać, co czyni ten zespół czołową ekipą. Każda ze zmian, którą poczyniono idealnie pasuje do stylu jazdy Maxa, co widać w czasach na stoperach."

Nie od dziś wiadomo, że Red Bull buduje team wokół osoby Maxa. To stawia wielki znak zapytania nad dalszą karierą Daniela Ricciardo. 


Wasze komentarze (2) Dodaj komentarz
~gość / 2017-11-07 23:22:53
To jest też wskazówka dla Ricciardo: zwiewaj z tej ekipy jak najszybciej,bo nie pozwolą Ci wygrywać z Maxem,w walce o mistrzostwo! Tak jak Webberowi... cytuj
18334KWT [komentarzy: 1417] / 2017-11-03 10:07:58
To już było powiedziane, ale z chęcią powtórzę słowa jednego kolegi:

~gość: [...] Myślę, że Jos poszedł do Mercedesa spytać o posadę. Odszedł z kwitkiem więc powiedział do syna siedź na razie w Red Bull'u.Tyle w tej sprawie cytuj
Strona jest zarządzana przez firmę
All Connect Sp. z o.o.
© 2018 RaceZone.pl Wszelkie prawa zastrzeżone.   Reprodukowanie, przechowywanie lub udostępnianie całości serwisu lub jego części bez zgody właściciela jest zabronione. This website is unofficial and is not associated in any way with the Formula 1 companies. F1, FORMULA ONE, FORMULA 1, FIA FORMULA ONE WORLD CHAMPIONSHIP, GRAND PRIX and related marks are trade marks of Formula One Licensing B.V.
Ikona_ustawienia
Ikona_ustawienia_x

Kolor marginesów:

Kolor tła pod tekstem:

Racezone.pl - Codzienne informacje z dziedziny motosportu