Jaka będzie przyszłość Roberta Kubicy?
Czy Mercedes obroni mistrzostwo?
Sprawdź co zainteresowało Twoich znajomych.

GP Austrii 2018-07-01
f1 - GP Austrii

Tłumacz

Podobne:

Skomentuj

Tost: Nie boimy się przejścia na silniki Hondy

Udostępnij na Facebook
09.11.2017 08:16, autor: Aga Koszmider, wyświetleń: 779

Juniorska stajnia Red Bulla nie może się doczekać rozpoczęcia współpracy z nowym dostawcą. 

McLaren po kilku nieudanych latach współpracy z Hondą żegna się z dostawcą. Ekipa od przyszłego roku będzie współpracowała z Renault. Honda z kolei po nieudanej próbie nawiązania współpracy z Sauberem, ostatecznie będzie napędzała bolidy Toro Rosso.

Czy jest się z czego cieszyć? Franz Tost, szef stajni twierdzi, że tak.

"Więcej problemów raczej mieć nie będziemy, bo już teraz na każdy weekend zmieniamy jednostki napędowe" - powiedział. "Mają kolejną zimę [Honda], która da im możliwość rozwiązania problemów, które obecnie mają. Jesteśmy jedyną drużyną, z którą będą współpracować, co moim zdaniem może stać się wielką zaletą."

"Wszystkie dotychczasowe spotkania były dość obiecujące. Jestem przekonany, że ta jednostka napędowa pomoże Toro Rosso w przyszłym roku stać się bardzo silnym i konkurencyjnym zespołem."

"Aby rozwiązać umowę z Renault, musieliśmy im coś dać. Rekompensatą był Carlos. Zdajemy sobie sprawę z tego, że stanowi dla nas wielkie zagrożenie, bo zdobył dla nas większość naszych punktów, a teraz jest z Renault."


Wasze komentarze (0) Dodaj komentarz Bądź pierwszy!
Wyraź swoją opinię!
Strona jest zarządzana przez firmę
All Connect Sp. z o.o.
© 2018 RaceZone.pl Wszelkie prawa zastrzeżone.   Reprodukowanie, przechowywanie lub udostępnianie całości serwisu lub jego części bez zgody właściciela jest zabronione. This website is unofficial and is not associated in any way with the Formula 1 companies. F1, FORMULA ONE, FORMULA 1, FIA FORMULA ONE WORLD CHAMPIONSHIP, GRAND PRIX and related marks are trade marks of Formula One Licensing B.V.
Ikona_ustawienia
Ikona_ustawienia_x

Kolor marginesów:

Kolor tła pod tekstem:

Racezone.pl - Codzienne informacje z dziedziny motosportu