Jaka będzie przyszłość Roberta Kubicy?
Czy Mercedes obroni mistrzostwo?
Sprawdź co zainteresowało Twoich znajomych.

GP Austrii 2018-07-01
f1 - GP Austrii

Tłumacz

Podobne:

Skomentuj

Rok urlopu Massy od motorsportu?

Udostępnij na Facebook
09.11.2017 13:26, autor: Aga Koszmider, wyświetleń: 939

Wszystko wskazuje na to, że po tegorocznym sezonie Felipe Massa weźmie sobie rok urlopu zanim znów wróci do ścigania się.

To już pewne - Felipe Massa żegna się na dobre z F1 po tegorocznym sezonie.

"Chciałem przejeździć jeszcze jeden rok" - powiedział brazylijski kierowca w wywiadzie dla Globo. "Podobało mi się prowadzenie nowych bolidów z szerszymi oponami. Dawały mi większą przyjemność z jazdy niż bolidy z ostatnich lat. Rozmawiałem z zespołem, ale nie wiedzieli, którą ścieżką podążyć. Powiedziałem, że chcę odpowiedzi przed Brazylią, to był mój limit."

"Odbyliśmy niedawno rozmowę i okazało się, że obejmują nieco inny kierunek. Nie wiem, kiedy i co zdecyduje Williams, ale obejmują nieco inną ścieżkę" - dodał.

Jak stwierdził Massa, obecnie może być już za późno by dołączyć w przyszłym roku do stawki kierowców Formuły E.

"Jest szansa na rok urlopu od ścigania się. W tym czasie chcę zrobić kilka rzeczy: bawić się, ścigać gościnnie, ale nie uczestniczyć w mistrzostwach. Zamierzam ścigać się w Formule E i nawet o tym ostatnio wspominałem, ale prawda taka, że mistrzostwa wkrótce się zaczynają, a większość teamów ma już pełne składy."

Zbliżające się odejście Massy zwiastuje brak brazylijskiego kierowcy w stawce kierowców F1.


Wasze komentarze (0) Dodaj komentarz Bądź pierwszy!
Wyraź swoją opinię!
Strona jest zarządzana przez firmę
All Connect Sp. z o.o.
© 2018 RaceZone.pl Wszelkie prawa zastrzeżone.   Reprodukowanie, przechowywanie lub udostępnianie całości serwisu lub jego części bez zgody właściciela jest zabronione. This website is unofficial and is not associated in any way with the Formula 1 companies. F1, FORMULA ONE, FORMULA 1, FIA FORMULA ONE WORLD CHAMPIONSHIP, GRAND PRIX and related marks are trade marks of Formula One Licensing B.V.
Ikona_ustawienia
Ikona_ustawienia_x

Kolor marginesów:

Kolor tła pod tekstem:

Racezone.pl - Codzienne informacje z dziedziny motosportu