Jaka będzie przyszłość Roberta Kubicy?
Czy Mercedes obroni mistrzostwo?
Sprawdź co zainteresowało Twoich znajomych.

GP Austrii 2018-07-01
f1 - GP Austrii

Tłumacz

Podobne:

Skomentuj

Sainz dementuje plotki o swojej przyszłości

Udostępnij na Facebook
11.11.2017 08:37, autor: Aga Koszmider, wyświetleń: 739

Carlos Sainz skomentował plotki na temat możliwego krótkiego pobytu w Renault.

Carlos Sainz przeszedł do Renault jako część skomplikowanej umowy, na mocy której Toro Rosso od przyszłorocznego sezonu jeździć będzie na silnikach Hondy.

Hiszpański kierowca jeździ w barwach stajni z Enstone... na zasadzie wypożyczenia. Jeśli Daniel Ricciardo po przyszłorocznym sezonie zdecyduje się odejść z teamu, na jego miejsce wskoczy Sainz.

"W Renault czuję się bardzo dobrze" - powiedział Carlos w wywiadzie dla agencji prasowej EFE. "Sprawili, że od pierwszego dnia czułem się u nich jak w domu. Pomogli mi szybko zaadoptować się w teamie oraz w bolidzie."

"Wszystko co dotyczy sezonu 2019 i Red Bulla mnie teraz nie interesuje" - dodał komentując plotki o swojej przyszłości.

Kierowca stanął też w obronie Renault twierdząc, że problemy jakie ma stajnia nie są aż tak poważne, jak przedstawia je prasa.

"To są małe problemy. Nawet bym ich problemami nie nazwał. To po prostu kłopot z adaptacją bolidu do panujących warunków, wszystko wynika z doświadczenia."


Wasze komentarze (0) Dodaj komentarz Bądź pierwszy!
Wyraź swoją opinię!
Strona jest zarządzana przez firmę
All Connect Sp. z o.o.
© 2018 RaceZone.pl Wszelkie prawa zastrzeżone.   Reprodukowanie, przechowywanie lub udostępnianie całości serwisu lub jego części bez zgody właściciela jest zabronione. This website is unofficial and is not associated in any way with the Formula 1 companies. F1, FORMULA ONE, FORMULA 1, FIA FORMULA ONE WORLD CHAMPIONSHIP, GRAND PRIX and related marks are trade marks of Formula One Licensing B.V.
Ikona_ustawienia
Ikona_ustawienia_x

Kolor marginesów:

Kolor tła pod tekstem:

Racezone.pl - Codzienne informacje z dziedziny motosportu