Jaka będzie przyszłość Roberta Kubicy?
Czy Mercedes obroni mistrzostwo?
Sprawdź co zainteresowało Twoich znajomych.

GP Niemiec 2018-07-22
f1 - GP Niemiec
Pochmurno

21°C

5 km/h

Tłumacz

Podobne:

Skomentuj

Hulkenberg: Nie wszystko będzie nowe

Udostępnij na Facebook
13.11.2017 13:18, autor: Aga Koszmider, wyświetleń: 754

Niemiecki kierowca twierdzi, że bolid na sezon 2018 nie będzie całkowicie nowy, będzie raczej progresem w pracy nad tegorocznym modelem.

Kilka dni temu szef techniczny zespołu Renault, Nick Chester ogłosił, że "team na sezon 2018 przygotowuje kompletnie nową maszynę". Teraz do jego słów odniósł się Nico Hulkenberg, kierowca stajni. Okazuje się, że Renault nie wystawi bolidu zbudowanego od zera.

"Nie sądzę, abyśmy mieli w planach całkowicie nowy bolid. Jako, że regulamin się nie zmieni, będzie to bardziej ewolucja. Nie będzie żadnej nowej koncepcji, raczej budowanie na tym co już mamy, minus - mam nadzieję - problemy z którymi borykaliśmy się w tym roku. Celem jest znaczne zmniejszenie dystansu do najlepszych zespołów" - powiedział niemiecki kierowca.


Wasze komentarze (0) Dodaj komentarz Bądź pierwszy!
Wyraź swoją opinię!
Strona jest zarządzana przez firmę
All Connect Sp. z o.o.
© 2018 RaceZone.pl Wszelkie prawa zastrzeżone.   Reprodukowanie, przechowywanie lub udostępnianie całości serwisu lub jego części bez zgody właściciela jest zabronione. This website is unofficial and is not associated in any way with the Formula 1 companies. F1, FORMULA ONE, FORMULA 1, FIA FORMULA ONE WORLD CHAMPIONSHIP, GRAND PRIX and related marks are trade marks of Formula One Licensing B.V.
Ikona_ustawienia
Ikona_ustawienia_x

Kolor marginesów:

Kolor tła pod tekstem:

Racezone.pl - Codzienne informacje z dziedziny motosportu