Jaka będzie przyszłość Roberta Kubicy?
Czy Mercedes obroni mistrzostwo?
Sprawdź co zainteresowało Twoich znajomych.

GP Austrii 2018-07-01
f1 - GP Austrii

Tłumacz

Podobne:

Skomentuj

Vandoorne: Alonso nie jest moim mentorem

Udostępnij na Facebook
15.11.2017 07:51, autor: Aga Koszmider, wyświetleń: 762

Stoffel Vandoorne stwierdził otwarcie, że nie potrzebuje pomocy Fernando Alonso w Formule 1.

Po słabszym starcie, Stoffel Vandoorne obecnie regularnie konkuruje z Fernando Alonso, który uznawany jest za jednego z najlepszych kierowców w historii F1.

"To prawdopodobnie najlepsze odniesienie w F1" - przyznaje Vandoorne. "Mam z nim dobre relacje, pomimo faktu, że rywalizacja jest spora, co jest normalne. W tym roku nie mieliśmy mocnego pakietu, ale dla mnie była to rzecz pozytywna, ponieważ miałem szansę na zbliżenie się do niego pod względem czasowym."

Stoffel zaznacza jednak, że Alonso nie jest jego mentorem jak Massa dla Strolla w Williamsie.

"Nie!" - powiedział. "Oczywiście, pracujemy razem w jednej drużynie, w tym samym kierunku, ale on nie stoi za mną i mi nie pomaga. Jesteśmy bardzo otwarci i prowadzimy normalne rozmowy gdy wysiadamy z bolidu. Ale Alonso nie jest tu jako mój mentor. Może Lance tego potrzebuje, nie wiem..."


Wasze komentarze (1) Dodaj komentarz
~gość / 2017-11-16 07:33:22
I ma rację. Najlepiej wypracować swój własny styl o zachowania na dane sytuację niż je powielać. Przynajmniej będzie ciekawiej cytuj
Strona jest zarządzana przez firmę
All Connect Sp. z o.o.
© 2018 RaceZone.pl Wszelkie prawa zastrzeżone.   Reprodukowanie, przechowywanie lub udostępnianie całości serwisu lub jego części bez zgody właściciela jest zabronione. This website is unofficial and is not associated in any way with the Formula 1 companies. F1, FORMULA ONE, FORMULA 1, FIA FORMULA ONE WORLD CHAMPIONSHIP, GRAND PRIX and related marks are trade marks of Formula One Licensing B.V.
Ikona_ustawienia
Ikona_ustawienia_x

Kolor marginesów:

Kolor tła pod tekstem:

Racezone.pl - Codzienne informacje z dziedziny motosportu