Jaka będzie przyszłość Roberta Kubicy?
Czy Mercedes obroni mistrzostwo?
Sprawdź co zainteresowało Twoich znajomych.

GP Austrii 2018-07-01
f1 - GP Austrii

Tłumacz

Podobne:

Skomentuj

Magnussen: Już nie zwracam uwagi na plotki

Udostępnij na Facebook
16.11.2017 09:06, autor: Aga Koszmider, wyświetleń: 565

Kevin Magnussen zdradził, że już nie przykłada żadnej uwagi do plotek na swój temat.

Kevin od jakiegoś czasu nazywany jest "niegrzecznym chłopcem Formuły 1". Czy zostanie w Haasie na dłużej? Plotki mówią o tym, że może stracić swoje miejsce na rzecz Antonio Giovinazziego. Sam zainteresowany przyznał, że... przestał śledzić informacje pojawiające się w prasie.

"Jakiś czas temu przestałem przeglądać media społecznościowe" - powiedział. "Bardzo mi to pomogło. Nie dbam o to, co ludzie o mnie mówią. Jeśli ktoś powie o mnie coś złego, dziennikarze tak czy siak mi to powtórzą, ale nie przeszkadza mi to."

"Oczywiście, moim celem nie jest stanie się najmniej popularnym kierowcą w stawce, ale aby uzyskiwać dobre wyniki, czasem trzeba się trochę wycofać z takich obszarów."

"Dla mnie najważniejszy jest wynik i to co mówią sędziowie. W tym roku dostałem tylko jedną karę za swoją jazdę, co oznacza, że nie jestem wcale taki zły jak o mnie mówią. Na paddocku mam przyjaciół, ale nie wśród kierowców. Ale i tak pewnie nigdy by mi się ta sztuka nie udała, więc nie mam nic przeciwko temu."


Wasze komentarze (0) Dodaj komentarz Bądź pierwszy!
Wyraź swoją opinię!
Strona jest zarządzana przez firmę
All Connect Sp. z o.o.
© 2018 RaceZone.pl Wszelkie prawa zastrzeżone.   Reprodukowanie, przechowywanie lub udostępnianie całości serwisu lub jego części bez zgody właściciela jest zabronione. This website is unofficial and is not associated in any way with the Formula 1 companies. F1, FORMULA ONE, FORMULA 1, FIA FORMULA ONE WORLD CHAMPIONSHIP, GRAND PRIX and related marks are trade marks of Formula One Licensing B.V.
Ikona_ustawienia
Ikona_ustawienia_x

Kolor marginesów:

Kolor tła pod tekstem:

Racezone.pl - Codzienne informacje z dziedziny motosportu