Jaka będzie przyszłość Roberta Kubicy?
Czy Mercedes obroni mistrzostwo?
Sprawdź co zainteresowało Twoich znajomych.

GP Francji 2018-06-24
f1 - GP Francji

Tłumacz

Podobne:

Skomentuj

Hartley: Wiedziałem od kilku tygodni

Udostępnij na Facebook
20.11.2017 10:30, autor: Aga Koszmider, wyświetleń: 1081

Brendon Hartley zdradził, że wiedział już od bardzo długiego czasu, że będzie jeździł w barwach Toro Rosso w przyszłorocznym sezonie.

Kilka dni temu Toro Rosso potwierdziło skład na sezon 2018 - będą to Brendon Hartley oraz Pierre Gasly.

"Szczerze mówiąc, wiedziałem o kontrakcie od kilku tygodni" - zdradził Hartley w wywiadzie dla Championat. "Dla mnie to nie była żadna niespodzianka, żadne zaskoczenie."

Tegoroczny kalendarz był dla Brendona bardzo napięty, szczególnie jego końcówka. Jeśli chodzi o przyszłoroczne mistrzostwa, kierowca przyznał, że "wątpi, że będzie w stanie uczestniczyć w dwóch seriach wyścigowych w tym samym czasie."

"Nie znam jeszcze wszystkich szczegółów mojej umowy na następny sezon, ale czasem nie jest łatwo przechodzić z jednej serii do drugiej. To zupełnie różne samochody, które wymagają różnych ustawień, innego stylu jazdy. Ale taka sytuacja przytrafiła mi się tylko pod koniec tego sezonu, więc jest ok."


Wasze komentarze (0) Dodaj komentarz Bądź pierwszy!
Wyraź swoją opinię!
Strona jest zarządzana przez firmę
All Connect Sp. z o.o.
© 2018 RaceZone.pl Wszelkie prawa zastrzeżone.   Reprodukowanie, przechowywanie lub udostępnianie całości serwisu lub jego części bez zgody właściciela jest zabronione. This website is unofficial and is not associated in any way with the Formula 1 companies. F1, FORMULA ONE, FORMULA 1, FIA FORMULA ONE WORLD CHAMPIONSHIP, GRAND PRIX and related marks are trade marks of Formula One Licensing B.V.
Ikona_ustawienia
Ikona_ustawienia_x

Kolor marginesów:

Kolor tła pod tekstem:

Racezone.pl - Codzienne informacje z dziedziny motosportu