Jaka będzie przyszłość Roberta Kubicy?
Czy Mercedes obroni mistrzostwo?
Sprawdź co zainteresowało Twoich znajomych.

GP Francji 2018-06-24
f1 - GP Francji

Tłumacz

Podobne:

Skomentuj

Verstappen: Rok budujący charakter

Udostępnij na Facebook
23.11.2017 08:52, autor: Aga Koszmider, wyświetleń: 563

Dla Maxa Verstappena tegoroczny sezon był "rokiem budowania charakteru". Wszystkiemu winne były... przygody, na które napotkał.

Sezon 2017 nie rozpoczął się szczęśliwie dla Maxa, który ukończył zaledwie sześć z pierwszych dwunastu wyścigów. Za większość porażek odpowiedzialne były awarie silnika Renault.

"Myślę, że to był bardzo cenny rok" - powiedział Verstappen. "Taki rok budujący charakter. Trzeba pozostać optymistą w trudniejszych momentach, a my mieliśmy ich naprawdę sporo."

Poproszony o ocenę swojego sezonu, odpowiedział: "Dość pozytywnie z dwoma wygranymi, ale ogólnie był to sezon straconej szansy. Nie udało nam się ukończyć mnóstwa wyścigów, co musi zostać poprawione w przyszłym roku."


Wasze komentarze (0) Dodaj komentarz Bądź pierwszy!
Wyraź swoją opinię!
Strona jest zarządzana przez firmę
All Connect Sp. z o.o.
© 2018 RaceZone.pl Wszelkie prawa zastrzeżone.   Reprodukowanie, przechowywanie lub udostępnianie całości serwisu lub jego części bez zgody właściciela jest zabronione. This website is unofficial and is not associated in any way with the Formula 1 companies. F1, FORMULA ONE, FORMULA 1, FIA FORMULA ONE WORLD CHAMPIONSHIP, GRAND PRIX and related marks are trade marks of Formula One Licensing B.V.
Ikona_ustawienia
Ikona_ustawienia_x

Kolor marginesów:

Kolor tła pod tekstem:

Racezone.pl - Codzienne informacje z dziedziny motosportu