Jaka będzie przyszłość Roberta Kubicy?
Czy Mercedes obroni mistrzostwo?
Sprawdź co zainteresowało Twoich znajomych.

GP Monako 2018-05-27
f1 - GP Monako
Słonecznie

17°C

14 km/h

Tłumacz

Podobne:

Skomentuj

Massa: Ja już wiem, ale wam nie powiem

Udostępnij na Facebook
24.11.2017 09:24, autor: Aga Koszmider, wyświetleń: 1134

Felipe Massa zdradził, że wie już, kto zastąpi go w Williamsie w przyszłorocznym sezonie.

Wśród kandydatów wymienia się Roberta Kubicę, Daniila Kvyata, Pascala Wehrleina, Sergey'a Sirotkina oraz Paula di Restę. 

Felipe Massa zapytany o to, na kogo postawiłby 100 euro, odpowiedział: "Ja już wiem kto to będzie, więc żadnych pieniędzy nie muszę stawiać. Ale nie powiem wam."

Zapytany, czy jest zadowolony z decyzji Williamsa, odpowiedział: "Mam nadzieję, że jest to najlepsza opcja dla zespołu. Ale ja odchodzę, więc dla mnie nie ma to znaczenia."

"Jestem szczęśliwy i życzę ekipie wszystkiego dobrego."


Wasze komentarze (2) Dodaj komentarz
ataman80 [komentarzy: 46] / 2017-11-24 14:43:00
~gość serwisu internetowego : Gów.... Wiesz co ty tam robisz ty mało wiesz tyle co zjesz i pijemy na świecie jest na tyle dobrze się czuje ze względu na brak możliwości rozwoju zawodowego i tak nie ma sensu żebyś mi na tym stanowisku pracy w Polsce i za granicą uda nam się spotkać z Panem na temat tego miasta na prawach autorskich praw człowieka z pozoru banalnych jednak cholernie ważnych spraw zagranicznych firm i instytucji finansowych w domu a nie tylko w Polsce i na świecie i tak jest na stronie głównej mierze zależy od rodzaju fajne gry online darmowe ogłoszenia drobne rzeczy i tak trzeba będzie zwrócić uwagę na plandeki cześć

Czy jest tu jakiś lekarz na sali? cytuj
~gość serwisu internetowego / 2017-11-24 13:47:34
Gów.... Wiesz co ty tam robisz ty mało wiesz tyle co zjesz i pijemy na świecie jest na tyle dobrze się czuje ze względu na brak możliwości rozwoju zawodowego i tak nie ma sensu żebyś mi na tym stanowisku pracy w Polsce i za granicą uda nam się spotkać z Panem na temat tego miasta na prawach autorskich praw człowieka z pozoru banalnych jednak cholernie ważnych spraw zagranicznych firm i instytucji finansowych w domu a nie tylko w Polsce i na świecie i tak jest na stronie głównej mierze zależy od rodzaju fajne gry online darmowe ogłoszenia drobne rzeczy i tak trzeba będzie zwrócić uwagę na plandeki cześć cytuj
Strona jest zarządzana przez firmę
All Connect Sp. z o.o.
© 2018 RaceZone.pl Wszelkie prawa zastrzeżone.
Reprodukowanie, przechowywanie lub udostępnianie całości serwisu lub jego części bez zgody właściciela jest zabronione.
Ikona_ustawienia
Ikona_ustawienia_x

Kolor marginesów:

Kolor tła pod tekstem: