Jaka będzie przyszłość Roberta Kubicy?
Czy Mercedes obroni mistrzostwo?
Sprawdź co zainteresowało Twoich znajomych.

GP Francji 2018-06-24
f1 - GP Francji

Tłumacz

Podobne:

Skomentuj

Sainz: Mam nadzieję, że Kvyat wróci

Udostępnij na Facebook
26.11.2017 07:56, autor: Aga Koszmider, wyświetleń: 664

Carlos Sainz liczy na powrót Daniila Kvyata do Formuły 1.

Daniil Kvyat został niespodziewanie zwolniony z Toro Rosso kilka wyścigów wstecz. Wszystkiemu winne były wyniki rosyjskiego zawodnika.

"Widziałem się z Daniilem raz po Austin i od tego momentu nie wiem co się z nim dzieje, jakie ma plany" - powiedział Carlos Sainz, który przeszedł z Toro Rosso do Renault.

Kvyata łączy się ze stajnią Williams na sezon 2018, ale sporo mówi się o tym, że to miejsce przypadnie Robertowi Kubicy.

"Życzę mu [Daniilowi] wszystkiego dobrego, ponieważ zasługuje na to, by być w F1" - powiedział Sainz. "Zawsze pchał mnie do odnotowywania lepszych wyników, więc mam nadzieję, że dostanie kolejną szansę."


Wasze komentarze (0) Dodaj komentarz Bądź pierwszy!
Wyraź swoją opinię!
Strona jest zarządzana przez firmę
All Connect Sp. z o.o.
© 2018 RaceZone.pl Wszelkie prawa zastrzeżone.   Reprodukowanie, przechowywanie lub udostępnianie całości serwisu lub jego części bez zgody właściciela jest zabronione. This website is unofficial and is not associated in any way with the Formula 1 companies. F1, FORMULA ONE, FORMULA 1, FIA FORMULA ONE WORLD CHAMPIONSHIP, GRAND PRIX and related marks are trade marks of Formula One Licensing B.V.
Ikona_ustawienia
Ikona_ustawienia_x

Kolor marginesów:

Kolor tła pod tekstem:

Racezone.pl - Codzienne informacje z dziedziny motosportu