Jaka będzie przyszłość Roberta Kubicy?
Czy Mercedes obroni mistrzostwo?
Sprawdź co zainteresowało Twoich znajomych.

GP Francji 2018-06-24
f1 - GP Francji

Tłumacz

Podobne:

Skomentuj

Marszałek w Grand Prix Abu Dhabi

Udostępnij na Facebook
08.12.2017 11:40, autor: Informacja Prasowa, wyświetleń: 434

Po wczorajszym bardzo dobrym występie Marszałka w kwalifikacjach do Grand Prix Abu Dhabi Polak nie wystartuje w wyścigu. Powodem jest awaria silnika, która uniemożliwia start w tych zawodach.

Bartłomiej Marszałek komentuje:

„Jestem załamany, ponieważ bardzo liczyłem na start w tych zawodach. Po udanych kwalifikacjach po raz pierwszy miałem możliwość startu w najlepszej grupie zawodników. Niestety dzisiaj podczas porannych treningów silnik odmówił posłuszeństwa. Awaria jest na tyle poważna, że nie jestem w stanie wystartować w zawodach. Czuje ogromny żal i zazdrość, ponieważ pozostałe zespoły dysponują zapasowym sprzętem. Kilku zawodników spotkał podobny los, ale dysponują zapasowymi silnikami i wezmą udział w wyścigu. Ja niestety mam tutaj jeden silnik i jestem zmuszony wycofać się z rywalizacji. Tego typu awarie są powszechne a tym sporcie. Po przybyciu na miejsce każdego dnia pracowałem po 15 godzin i przygotowywałem swoja łódź. W przeciwieństwie do pozostałych kierowców sam pracuję przy swoich maszynach. Wszystko działało doskonale i rywalizowałem wczoraj z najlepszymi zespołami z Chin, Dubaju i Abu Dhabi. Aby realnie myśleć o walce z najlepszymi muszę podejmować ryzyko i ustawiać silnik w taki sposób, aby wykorzystać maksymalnie jego moc. Mam nadzieję, że w niedalekiej przyszłości stworzę sobie warunki podobne do konkurencji i to ostatni raz kiedy zawody będę obserwował z brzegu. Nie ukrywam, że z tej niemocy poleciały mi łzy z oczu, ale zaciskam zęby i zrobię wszystko co w mojej mocy aby nadrobić straty i walczyć dalej. Jestem bardzo wdzięczny moim partnerom za wsparcie i obiecuję, że dam z siebie wszystko w kolejnych zawodach rozgrywanych za tydzień w Szardży. Po wczorajszym dobrym wyniku w kwalifikacjach otrzymałem mnóstwo wiadomości od kibiców, za które z całego serca dziękuję. Odpowiedzialność za to co stało się tutaj biorę całkowicie na siebie i wszystkich z tego miejsca przepraszam.”

Kolejny wyścig odbędzie się 15 grudnia z Szardży. Będzie to ostatnie Grand Prix F1 H2O w tym sezonie.


Wasze komentarze (0) Dodaj komentarz Bądź pierwszy!
Wyraź swoją opinię!
Strona jest zarządzana przez firmę
All Connect Sp. z o.o.
© 2018 RaceZone.pl Wszelkie prawa zastrzeżone.   Reprodukowanie, przechowywanie lub udostępnianie całości serwisu lub jego części bez zgody właściciela jest zabronione. This website is unofficial and is not associated in any way with the Formula 1 companies. F1, FORMULA ONE, FORMULA 1, FIA FORMULA ONE WORLD CHAMPIONSHIP, GRAND PRIX and related marks are trade marks of Formula One Licensing B.V.
Ikona_ustawienia
Ikona_ustawienia_x

Kolor marginesów:

Kolor tła pod tekstem:

Racezone.pl - Codzienne informacje z dziedziny motosportu