Jaka będzie przyszłość Roberta Kubicy?
Czy Mercedes obroni mistrzostwo?
Sprawdź co zainteresowało Twoich znajomych.

GP Francji 2018-06-24
f1 - GP Francji

Tłumacz

Podobne:

Skomentuj

Manager Sirotkina: Decyzja już niedługo

Udostępnij na Facebook
12.12.2017 08:16, autor: Aga Koszmider , wyświetleń: 1345

Williams nie potwierdził jeszcze swojego drugiego kierowcy na sezon 2018, lecz już mówi się o tym, że będzie to nie Robert Kubica, a Sergey Sirotkin.

Za rosyjskim zawodnikiem stoją sponsorzy, grupa SMP, którzy są w stanie wyłożyć 15 milionów dolarów za miejsce w teamie. Zaangażowany w program SMP Racing były kierowca F1, Mika Salo zdradził, że decyzja Williamsa jest już bardzo blisko.

"Zbliża się ten czas" - powiedział w wywiadzie dla magazynu Ilta Sanomat. Zapytany jak blisko Williams jest podjęcia decyzji, odparł: "Bardzo blisko. Sprawa toczy się między Sirotkinem a Kubicą."

"Obaj wykonali w Abu Dhabi bardzo dobrą pracę. Williams teraz musi podjąć decyzję. Zobaczymy którego z tej dwójki wybiorą."


Wasze komentarze (0) Dodaj komentarz Bądź pierwszy!
Wyraź swoją opinię!
Strona jest zarządzana przez firmę
All Connect Sp. z o.o.
© 2018 RaceZone.pl Wszelkie prawa zastrzeżone.   Reprodukowanie, przechowywanie lub udostępnianie całości serwisu lub jego części bez zgody właściciela jest zabronione. This website is unofficial and is not associated in any way with the Formula 1 companies. F1, FORMULA ONE, FORMULA 1, FIA FORMULA ONE WORLD CHAMPIONSHIP, GRAND PRIX and related marks are trade marks of Formula One Licensing B.V.
Ikona_ustawienia
Ikona_ustawienia_x

Kolor marginesów:

Kolor tła pod tekstem:

Racezone.pl - Codzienne informacje z dziedziny motosportu