Jaka będzie przyszłość Roberta Kubicy?
Czy Mercedes obroni mistrzostwo?
Sprawdź co zainteresowało Twoich znajomych.

GP Francji 2018-06-24
f1 - GP Francji

Tłumacz

Podobne:

Skomentuj

Gasly: Mam nadzieję, że silnik Hondy będzie konkurencyjny

Udostępnij na Facebook
12.12.2017 08:54, autor: Aga Koszmider , wyświetleń: 522

Pierre Gasly ma nadzieję, że silnik Hondy będzie wystarczająco konkurencyjny, by Toro Rosso mogło regularnie walczyć o punkty.

Dostawca zakończył współpracę z McLarenem i od przyszłorocznego sezonu współpracować będzie z Toro Rosso. Pierre Gasly, kierowca juniorskiej stajni Red Bulla ma świadomość tego, jak wyglądały lata Hondy z McLarenem i ma nadzieję, że Toro Rosso nie podzieli tej niechlubnej historii.

"Mam nadzieję, że będziemy mieli potencjał do tego, by walczyć o punkty w każdy weekend" - powiedział. "Wiele się jednak zmieni wraz z przybyciem Hondy, więc ciężko mi ocenić to jak będzie wyglądał nasz potencjał w trakcie trwania sezonu. Będziemy musieli poczekać do lutego, aż rozpoczną się testy by ocenić to, jak bardzo będziemy konkurencyjni."

Pierre przyznał też, że nie może się doczekać powrotu Francji do kalendarza mistrzostw.

"W Formule 1 posiadanie swojego domowego Grand Prix jest dla każdego kierowcy czymś niesamowitym. Rozmawiałem na ten temat z Prostem i Alesim. Powiedzieli mi, że to będzie szczególny czas, którym trzeba się będzie rozkoszować, bo zdarza się tylko raz w roku."


Wasze komentarze (0) Dodaj komentarz Bądź pierwszy!
Wyraź swoją opinię!
Strona jest zarządzana przez firmę
All Connect Sp. z o.o.
© 2018 RaceZone.pl Wszelkie prawa zastrzeżone.   Reprodukowanie, przechowywanie lub udostępnianie całości serwisu lub jego części bez zgody właściciela jest zabronione. This website is unofficial and is not associated in any way with the Formula 1 companies. F1, FORMULA ONE, FORMULA 1, FIA FORMULA ONE WORLD CHAMPIONSHIP, GRAND PRIX and related marks are trade marks of Formula One Licensing B.V.
Ikona_ustawienia
Ikona_ustawienia_x

Kolor marginesów:

Kolor tła pod tekstem:

Racezone.pl - Codzienne informacje z dziedziny motosportu