Jaka będzie przyszłość Roberta Kubicy?
Czy Mercedes obroni mistrzostwo?
Sprawdź co zainteresowało Twoich znajomych.

GP Francji 2018-06-24
f1 - GP Francji

Tłumacz

Podobne:

Skomentuj

Tost: Mam nadzieję, że Daniil wróci do stawki

Udostępnij na Facebook
13.12.2017 08:22, autor: Aga Koszmider , wyświetleń: 524

Szef juniorskiej stajni Red Bulla przyznaje, że Daniil Kvyat ma swoje słabe punkty, ale jest bardzo konkurencyjnym zawodnikiem.

Jedyną nadzieją dla Daniila Kvyata na uratowanie kariery w F1 wydaje się być Williams, gdzie brany jest pod uwagę zaraz po Sergey'u Sirotkinie. 

"Wciąż jestem przekonany, że Daniil ma bardzo dobrą naturalną prędkość" - powiedział Franz Tost w wywiadzie dla oficjalnej strony F1. "Czasami był nawet szybszy od Daniela, ale z jakiegoś powodu w tym roku i w zeszłym roku nie był w stanie pokazać swojego prawdziwego potencjału."

"Był wplątany w wiele incydentów, ale na jego obronę powiem, że miał też wiele problemów z niezawodnością, które nie pomagały mu w budowaniu pewności siebie. Będąc ofiarą zbyt wielu incydentów nie był w stanie pokazać wydajności, którą mógł zaprezentować. Może krótka przerwa - by uporządkować sprawy - i możliwe, że Daniil wróci na dobrym poziomie w barwach innego teamu."

"Daniil ma swoje słabe punkty. Jednym z nich jest bycie zbyt agresywnym na starcie wyścigu. Pierwszy zakręt to nie jest jego mocna strona. Chciał osiągnąć za dużo na pierwszych 100 metrach wyścigu. To stawia cię pod niepotrzebną presją, a to nigdy nie działa. Mam nadzieję, że dostanie kolejną szansę, ponieważ myślę, że zasługuje na bycie w F1."


Wasze komentarze (1) Dodaj komentarz
~zdenek / 2017-12-13 13:46:09
Kolejny śmieszny gostek. Jak tak zasługuje, to dlaczego mu nie dadzą miejsca u siebie? Żałosne !! cytuj
Strona jest zarządzana przez firmę
All Connect Sp. z o.o.
© 2018 RaceZone.pl Wszelkie prawa zastrzeżone.   Reprodukowanie, przechowywanie lub udostępnianie całości serwisu lub jego części bez zgody właściciela jest zabronione. This website is unofficial and is not associated in any way with the Formula 1 companies. F1, FORMULA ONE, FORMULA 1, FIA FORMULA ONE WORLD CHAMPIONSHIP, GRAND PRIX and related marks are trade marks of Formula One Licensing B.V.
Ikona_ustawienia
Ikona_ustawienia_x

Kolor marginesów:

Kolor tła pod tekstem:

Racezone.pl - Codzienne informacje z dziedziny motosportu