Jaka będzie przyszłość Roberta Kubicy?
Czy Mercedes obroni mistrzostwo?
Sprawdź co zainteresowało Twoich znajomych.

GP Francji 2018-06-24
f1 - GP Francji

Tłumacz

Podobne:

Skomentuj

Horner pogania Ricciardo: Mamy inne opcje

Udostępnij na Facebook
13.12.2017 08:57, autor: Aleksandra Safin, wyświetleń: 650

Szef Red Bulla naciska na Australijczyka, by nie czekał z przedłużeniem kontraktu na kolejne lata.

Umowa kierowcy z austriacką ekipą wygasa po sezonie 2018. Daniel Ricciardo zapowiedział jakiś czas temu, że nie będzie spieszyć się z deklaracją odnośnie swojej przyszłości. Chce znaleźć się w bolidzie, który da mu szansę na walkę o tytuł.

,,To dla mnie duża decyzja, jeśli będę potrzebować czasu, wykorzystam to. Zamierzam być w tym sporcie jeszcze długo, ale gdybym miał podpisać, dajmy na to, trzyletni kontrakt, to byłaby spora część kolejnego etapu mojej kariery. Muszę wybrać najlepszą opcję” - poinformował na stronie Red Bulla.

Kierowca w przyszłym sezonie może stanąć przed szansą transferu do Ferrari lub Mercedesa – zarówno Kimi Raikkonen, jak i Valtteri Bottas mają umowy na jeden rok.

,,Dam sobie tyle czasu, ile potrzebuję, nie będę się rozpraszać” - zapowiedział.

Niezadowolony z takiego podejścia kierowcy jest dyrektor Red Bulla. Christian Horner dał do zrozumienia Ricciardo, że oczekuje decyzji jak najszybciej.

,,Jest na takim etapie kariery, że chce ocenić każdą możliwość, co jest zrozumiałe. Problem w tym, że nie będziemy czekać całą wieczność. Mamy do dyspozycji kilka bardzo dobrych opcji, ale priorytetem jest porozumienie się z Danielem” - oznajmił Brytyjczyk.

Drugi z kierowców Red Bulla, Max Verstappen, już przedłużył umowę z zespołem do 2020 roku.


Wasze komentarze (0) Dodaj komentarz Bądź pierwszy!
Wyraź swoją opinię!
Strona jest zarządzana przez firmę
All Connect Sp. z o.o.
© 2018 RaceZone.pl Wszelkie prawa zastrzeżone.   Reprodukowanie, przechowywanie lub udostępnianie całości serwisu lub jego części bez zgody właściciela jest zabronione. This website is unofficial and is not associated in any way with the Formula 1 companies. F1, FORMULA ONE, FORMULA 1, FIA FORMULA ONE WORLD CHAMPIONSHIP, GRAND PRIX and related marks are trade marks of Formula One Licensing B.V.
Ikona_ustawienia
Ikona_ustawienia_x

Kolor marginesów:

Kolor tła pod tekstem:

Racezone.pl - Codzienne informacje z dziedziny motosportu