Jaka będzie przyszłość Roberta Kubicy?
Czy Mercedes obroni mistrzostwo?
Sprawdź co zainteresowało Twoich znajomych.

GP Francji 2018-06-24
f1 - GP Francji

Tłumacz

Podobne:

Skomentuj

Hamilton: Nie chcę tego co Alonso

Udostępnij na Facebook
13.12.2017 09:13, autor: Aga Koszmider , wyświetleń: 647

Lewis Hamilton nie chce startować w innych kategoriach, nie przymierza się też do tego, by za wszelką cenę poprawić rekord Schumachera.

Fernando Alonso wystartował w Indy500 i planuje start w LeMans. Lewis Hamilton stwierdził, że on nie obierze tej samej ścieżki.

"Bardzo trudno jest dziś zrobić coś innego i wyjątkowego" - powiedział kierowca Mercedesa w wywiadzie dla brazylijskiego UOL. "Kiedyś kierowcy ścigali się w kilku różnych kategoriach, ale nie mam ciśnienia by też tak zrobić."

"Podziwiam Fernando Alonso, że chce tak robić, ale dla mnie Formuła 1 to maksymalne doświadczenie, jakie może mieć kierowca."

Umowa z Mercedesem, który nie schodzi z pozycji lidera może zapewnić Lewisowi możliwość poprawienia rekordu Schumachera w liczbie mistrzowskich tytułów. Hamilton nie obiera sobie jednak takiego celu.

"Mam inne cechy i projekty, które mnie interesują i w czym jestem dobry" - powiedział. "W nadchodzących latach zobaczycie co to jest, ale to coś więcej niż ściganie się. Któregoś dnia odłożę swoje rękawice na bok i tyle. Mam nadzieję, że ludzie wokół zaakceptują to i docenią to w taki sam sposób jak moją jazdę."


Wasze komentarze (0) Dodaj komentarz Bądź pierwszy!
Wyraź swoją opinię!
Strona jest zarządzana przez firmę
All Connect Sp. z o.o.
© 2018 RaceZone.pl Wszelkie prawa zastrzeżone.   Reprodukowanie, przechowywanie lub udostępnianie całości serwisu lub jego części bez zgody właściciela jest zabronione. This website is unofficial and is not associated in any way with the Formula 1 companies. F1, FORMULA ONE, FORMULA 1, FIA FORMULA ONE WORLD CHAMPIONSHIP, GRAND PRIX and related marks are trade marks of Formula One Licensing B.V.
Ikona_ustawienia
Ikona_ustawienia_x

Kolor marginesów:

Kolor tła pod tekstem:

Racezone.pl - Codzienne informacje z dziedziny motosportu