Jaka będzie przyszłość Roberta Kubicy?
Czy Mercedes obroni mistrzostwo?
Sprawdź co zainteresowało Twoich znajomych.

GP Francji 2018-06-24
f1 - GP Francji

Tłumacz

Podobne:

Skomentuj

Hamilton: Alonso będzie walczył o tytuł

Udostępnij na Facebook
14.12.2017 08:43, autor: Aga Koszmider , wyświetleń: 594

Lewis Hamilton jest zdania, że Fernando Alonso włączy się w walkę o mistrzostwo świata w sezonie 2018.

Brytyjczyk wygrał tegoroczny tytuł mistrzowski. Jego najgroźniejszym rywalem w walce był Sebastian Vettel z Ferrari. Lewis w przyszłym roku spodziewa się zwiększenia liczby pretendentów do tytułu.

"Przygotuję się na zdobycie swojego piątego mistrzostwa świata w przyszłorocznym sezonie. Przygotowania poczynię bardziej intensywnie niż dotychczas" - powiedział Hamilton cytowany przez La Repubblica.

"Walczyć będą cztery ekipy: my, Red Bull, Ferrari i możliwe, że McLaren. Nie możemy spać spokojnie. Musimy pracować i odnotowywać progres."

"McLaren będzie jeździł na silnikach Renault" - dodaje Lewis odnosząc się do rosnącego w siłę nowego rywala w walce o tytuł. "W tym roku miałem fajne pojedynki z Alonso i liczę na więcej. Fernando zasługuje na to by walczyć na czele, więc mam nadzieję, że kolejny mistrz świata dołączy do gry."


Wasze komentarze (0) Dodaj komentarz Bądź pierwszy!
Wyraź swoją opinię!
Strona jest zarządzana przez firmę
All Connect Sp. z o.o.
© 2018 RaceZone.pl Wszelkie prawa zastrzeżone.   Reprodukowanie, przechowywanie lub udostępnianie całości serwisu lub jego części bez zgody właściciela jest zabronione. This website is unofficial and is not associated in any way with the Formula 1 companies. F1, FORMULA ONE, FORMULA 1, FIA FORMULA ONE WORLD CHAMPIONSHIP, GRAND PRIX and related marks are trade marks of Formula One Licensing B.V.
Ikona_ustawienia
Ikona_ustawienia_x

Kolor marginesów:

Kolor tła pod tekstem:

Racezone.pl - Codzienne informacje z dziedziny motosportu