Jaka będzie przyszłość Roberta Kubicy?
Czy Mercedes obroni mistrzostwo?
Sprawdź co zainteresowało Twoich znajomych.

GP Francji 2018-06-24
f1 - GP Francji

Tłumacz

Podobne:

Skomentuj

Arrivabene: Tak wygląda różnica między wygrywaniem Mercedesa a wygrywaniem przez Ferrari

Udostępnij na Facebook
15.12.2017 09:06, autor: Aga Koszmider , wyświetleń: 1142

Czyli jak? Szef Scuderii wyjaśnia.

W najnowszym wywiadzie dla Speed Week Maurizio Arrivabene pokusił się o porównanie kwestii odnoszenia zwycięstw przez Mercedesa i Ferrari.

"Dla Mercedesa pierwsze miejsce nie jest wydarzeniem, to nawyk. Tak właśnie powinno być z nami w przyszłości" - powiedział. "Mamy tendencję wzrostową, ale nie byliśmy wystarczająco dobrzy, by wygrać mistrzostwa."

Szef Ferrari przyznał też otwarcie, że Mercedes był po prostu silniejszy.

"Jeśli nie szanujesz ekipy, która wygrała cztery mistrzostwa z rzędu, to kogo będziesz szanować? Uważam, że ich ogromna siła leży w organizacji. Być może to także zwycięski nawyk robi wielką różnicę. Czasem udaje ci się zdobyć PP i jest to wielka sprawa. Ale bycie na czele, nie ważne czy w kwalifikacjach czy wyścigu powinno być naturalnym wynikiem naszej pracy."

"Widzę połowę tegorocznego sezonu ze szklanką do połowy pełną. Ale pod koniec sezonu zużyliśmy wodę z tej szklanki do rozpuszczenia środków od bólu głowy."


Wasze komentarze (0) Dodaj komentarz Bądź pierwszy!
Wyraź swoją opinię!
Strona jest zarządzana przez firmę
All Connect Sp. z o.o.
© 2018 RaceZone.pl Wszelkie prawa zastrzeżone.   Reprodukowanie, przechowywanie lub udostępnianie całości serwisu lub jego części bez zgody właściciela jest zabronione. This website is unofficial and is not associated in any way with the Formula 1 companies. F1, FORMULA ONE, FORMULA 1, FIA FORMULA ONE WORLD CHAMPIONSHIP, GRAND PRIX and related marks are trade marks of Formula One Licensing B.V.
Ikona_ustawienia
Ikona_ustawienia_x

Kolor marginesów:

Kolor tła pod tekstem:

Racezone.pl - Codzienne informacje z dziedziny motosportu