Jaka będzie przyszłość Roberta Kubicy?
Czy Mercedes obroni mistrzostwo?
Sprawdź co zainteresowało Twoich znajomych.

GP Francji 2018-06-24
f1 - GP Francji

Tłumacz

Podobne:

Skomentuj

Boullier: Baliśmy się, że stracimy personel

Udostępnij na Facebook
15.12.2017 08:44, autor: Aga Koszmider, wyświetleń: 588

Eric Boullier przyznał, że McLaren bał się, że przez kryzys związany z brakiem konkurencyjności silników Hondy od teamu zacznie odchodzić personel.

McLaren zakończył nieudaną współpracę z Hondą i związał się z Renault. Nowy dostawca silników ma pomóc ekipie w odbiciu się od dna. Jak zdradził Eric Boullier, zarząd ekipy bał się, że przez fatalne wyniki personel zacznie przechodzić do konkurencji.

"Poszedłem do szefostwa, pokazałem im dane i powiedziałem, że kolejnego takiego roku zaakceptować nie możemy" - powiedział. "Zaliczyliśmy ciężki pierwszy rok z Hondą, drugi także był ciężki. Spodziewaliśmy się progresu, a od Barcelony wiedzieliśmy, że będziemy się cofać, a to absolutnie nie wchodziło w grę."

"Ostrzegłem wszystkich przed konsekwencjami trzymania wszystkich znów na powierzchnii przez kolejny rok bez rezultatów."

"Mamy nowy zespół, który przeszedł restrukturyzację w ciagu ostatnich trzech lat. Nowi ludzie, bardzo dobrzy ludzie, kompetentni, którzy kiedyś wygrywali. Groziło nam to, że ich stracimy."


Wasze komentarze (0) Dodaj komentarz Bądź pierwszy!
Wyraź swoją opinię!
Strona jest zarządzana przez firmę
All Connect Sp. z o.o.
© 2018 RaceZone.pl Wszelkie prawa zastrzeżone.   Reprodukowanie, przechowywanie lub udostępnianie całości serwisu lub jego części bez zgody właściciela jest zabronione. This website is unofficial and is not associated in any way with the Formula 1 companies. F1, FORMULA ONE, FORMULA 1, FIA FORMULA ONE WORLD CHAMPIONSHIP, GRAND PRIX and related marks are trade marks of Formula One Licensing B.V.
Ikona_ustawienia
Ikona_ustawienia_x

Kolor marginesów:

Kolor tła pod tekstem:

Racezone.pl - Codzienne informacje z dziedziny motosportu