Jaka będzie przyszłość Roberta Kubicy?
Czy Mercedes obroni mistrzostwo?
Sprawdź co zainteresowało Twoich znajomych.

GP Francji 2018-06-24
f1 - GP Francji

Tłumacz

Podobne:

Skomentuj

Ojciec Roberta Kubicy: Wciąż walczymy

Udostępnij na Facebook
15.12.2017 09:20, autor: Aga Koszmider , wyświetleń: 1348

Artur Kubica zdradził, że Robert nadal walczy o posadę drugiego zawodnika Williamsa na sezon 2018.

W ostatnich dniach w mediach pojawiały się najróżniejsze doniesienia w sprawie polskiego zawodnika. Robert Kubica podobno był numerem jeden Williamsa, lecz może przegrać z milionami, które wyłożył na stół Sergey Sirotkin. Brazylijskie media piszą nawet o tym, że Robert miał już podpisany kontrakt z Williamsem, ale został on zerwany po tym, jak Sirotkin powiększył swoją pulę.

W temacie wypowiedział się Artur Kubica, ojciec Roberta. Zdradził on, że jego syn nadal liczy się w walce o fotel.

"Wciąż walczymy o fotel dla Roberta w Williamsie" - powiedział. "Mamy nadzieję, że decyzja będzie dla nas pozytywna. Jeśli decyzja nie zostanie podjęta przed Bożym Narodzeniem, oznacza to, że ludzie w Williamsie potrzebują jeszcze czasu. Podejmujemy kroki, by przekonać ich do uwierzenia w Roberta."

Nie powiedział jednak jakie są to kroki. Odnośnie plotek na temat Sergey'a Sirotkina, zdaniem pana Artura to plotki sponsorów robią najwięcej szumu. Podobno Rosjanin może wnieść do teamu 15 milionów euro, z kolei Robert tylko 8.

"Oczywiście, to co wnosi kierowca do teamu jest bardzo ważne. Czasem umiejętności, doświadczenie i potencjał kierowcy decydują, a czasem tylko pieniądze" - powiedział Kubica senior. 


Wasze komentarze (0) Dodaj komentarz Bądź pierwszy!
Wyraź swoją opinię!
Strona jest zarządzana przez firmę
All Connect Sp. z o.o.
© 2018 RaceZone.pl Wszelkie prawa zastrzeżone.   Reprodukowanie, przechowywanie lub udostępnianie całości serwisu lub jego części bez zgody właściciela jest zabronione. This website is unofficial and is not associated in any way with the Formula 1 companies. F1, FORMULA ONE, FORMULA 1, FIA FORMULA ONE WORLD CHAMPIONSHIP, GRAND PRIX and related marks are trade marks of Formula One Licensing B.V.
Ikona_ustawienia
Ikona_ustawienia_x

Kolor marginesów:

Kolor tła pod tekstem:

Racezone.pl - Codzienne informacje z dziedziny motosportu