Jaka będzie przyszłość Roberta Kubicy?
Czy Mercedes obroni mistrzostwo?
Sprawdź co zainteresowało Twoich znajomych.

GP Francji 2018-06-24
f1 - GP Francji

Tłumacz

Podobne:

Skomentuj

PIERWSZE PODIUM MARSZAŁKA W F1H2O !

Udostępnij na Facebook
15.12.2017 10:40, autor: Informacja Prasowa, wyświetleń: 389

W dzisiejszych kwalifikacjach Bartłomiej Marszałek zajął rewelacyjne 3 miejsce. To pierwsze podium kwalifikacji F1 H2O w karierze Polaka. W dzisiejszych porannych treningach Marszałek był najszybszy z całej stawki. Polak pozostawił za sobą m.in. aktualnego mistrza świata i innych zawodników z największych zespołów świata.

Bartłomiej Marszałek komentuje:
„Jestem bardzo szczęśliwy. Wczoraj pracowałem ponad 15 godzin aby przygotować swoje silniki. Z tego powodu nie wziąłem udziału w dodatkowych treningach. Pierwszy raz wsiadłem do bolidu dzisiaj rano. Czułem, że łódka i silnik spisują się dobrze. Ostanie zarwane noce przyniosły efekty. W porannej oficjalnej sesji treningowej miałem po raz pierwszy z życiu najlepsze czasy z całej stawki zawodników. Zdawałem sobie sprawę, że mam szansę na dobry wynik w kwalifikacjach. Jestem szczęśliwy bo pracowałem na to 15 lat i wreszcie stanąłem na podium. To bardzo miłe uczucie. Teraz muszę się wyspać i skoncentrować na jutrzejszy wyścig bo plan został na razie wykonany w 50% procentach. Jutro startuję z 3 miejsca i wiem, że mam szansę na dobry wynik w wyścigu.

F1 H2O to najbardziej spektakularny  sport wyścigowy na wodzie. Często trafnie opisywany, jako jazda asfaltowym bolidem F1 przy pełnej prędkości, ale bez hamulców i po przeoranym falami torze. Łodzie przyspieszają do 100 km/h w mniej niż 3 sekundy. Rozpędzone do 250 km/h wykonują dynamiczne skręty, przy przeciążeniach 8G podobnych do tych jakie działają na pilotów wojskowych myśliwców.

Kierowcy F1 H2O najlepsi zawodnicy na świecie, którzy otrzymują Superlicencję F1 H2O na dany sezon. To grupa Dwudziestu najlepszych pilotów łodzi na świecie reprezentujących dwanaście państw. Aby dostać się do F1 H2O, trzeba przejść szereg testów medycznych oraz wydolnościowych. Chętnych jest dużo więcej niż miejsc. F1 H2O to konkurencyjna, fascynująca, ambitna i najbardziej profesjonalna liga wodna na świecie. Analogicznie do samochodowej Formuły 1 zawodnicy zrzeszeni są z profesjonalnych zespołach.


Wasze komentarze (0) Dodaj komentarz Bądź pierwszy!
Wyraź swoją opinię!
Strona jest zarządzana przez firmę
All Connect Sp. z o.o.
© 2018 RaceZone.pl Wszelkie prawa zastrzeżone.   Reprodukowanie, przechowywanie lub udostępnianie całości serwisu lub jego części bez zgody właściciela jest zabronione. This website is unofficial and is not associated in any way with the Formula 1 companies. F1, FORMULA ONE, FORMULA 1, FIA FORMULA ONE WORLD CHAMPIONSHIP, GRAND PRIX and related marks are trade marks of Formula One Licensing B.V.
Ikona_ustawienia
Ikona_ustawienia_x

Kolor marginesów:

Kolor tła pod tekstem:

Racezone.pl - Codzienne informacje z dziedziny motosportu