Jaka będzie przyszłość Roberta Kubicy?
Czy Mercedes obroni mistrzostwo?
Sprawdź co zainteresowało Twoich znajomych.

GP Francji 2018-06-24
f1 - GP Francji

Tłumacz

Podobne:

Skomentuj

Marko: Kvyat miał większy talent niż Gasly i Hartley razem wzięci

Udostępnij na Facebook
17.12.2017 10:15, autor: Aga Koszmider , wyświetleń: 942

Ciekawe stwierdzenie doktora Helmuta Marko na temat Daniila Kvyata. Był potencjał i... nagle go nie ma. I nikt nie wie dlaczego.

Doktor Helmut Marko zapytany przez Motorsport.com o to, czy jego zdaniem Daniil Kvyat był lepszym zawodnikiem niż obecni kierowcy Toro Rosso, odpowiedział: "Tak, całkowicie się zgadzam."

"Niestety, pokazał to tylko w swoim pierwszym roku w Toro Rosso i podczas startów w Red Bullu. Po tym epizodzie jego wydajność drastycznie spadła."

"Miał problemy z oponami i hamulcami, których Daniel Ricciardo nie miał. Krótko mówiąc, coś stało się z jego psychiką. Stracił swoją szybkość. Nie wiemy dlaczego. Próbowaliśmy wielu rozwiązań, ale jego prędkość nie wróciła. Wrócił do swojej skorupy i nie chciał, by ktokolwiek mówił mu co ma robić."


Wasze komentarze (0) Dodaj komentarz Bądź pierwszy!
Wyraź swoją opinię!
Strona jest zarządzana przez firmę
All Connect Sp. z o.o.
© 2018 RaceZone.pl Wszelkie prawa zastrzeżone.   Reprodukowanie, przechowywanie lub udostępnianie całości serwisu lub jego części bez zgody właściciela jest zabronione. This website is unofficial and is not associated in any way with the Formula 1 companies. F1, FORMULA ONE, FORMULA 1, FIA FORMULA ONE WORLD CHAMPIONSHIP, GRAND PRIX and related marks are trade marks of Formula One Licensing B.V.
Ikona_ustawienia
Ikona_ustawienia_x

Kolor marginesów:

Kolor tła pod tekstem:

Racezone.pl - Codzienne informacje z dziedziny motosportu