Jaka będzie przyszłość Roberta Kubicy?
Czy Mercedes obroni mistrzostwo?
Sprawdź co zainteresowało Twoich znajomych.

GP Francji 2018-06-24
f1 - GP Francji

Tłumacz

Podobne:

Skomentuj

Verstappen: Było, minęło. Uspokoiłem się

Udostępnij na Facebook
19.12.2017 08:20, autor: Aga Koszmider , wyświetleń: 632

Kierowca Red Bulla stwierdził, że z historii z GP USA w Austin wyciągnął lekcję i zostawił te wydarzenia za sobą.

Dla przypomnienia, Max wyprzedził Kimiego Raikkonena i awansował na P3. Niestety, uczynił to wyjeżdżając poza tor, za co dostał karę 5 sekund. Verstappen o karze dowiedział się  czekając na dekorację pierwszej trójki.

"Oczywiście, na początku myślisz 'ale za co?! przecież to był dobry manewr wyprzedzania! Świetny ruch!', ale kiedy patrzysz na zapisy w regulaminie to wiesz już, że postąpiłeś niewłaściwie. Podczas tamtego weekendu nic nie toczyło się zgodnie z regulaminem. Kierowcy wyjeżdżali w tym miejscu poza tor i nie dostawali za to kar" - powiedział Max.

"Zawsze jednak trzeba skupiać się na pozytywach. Fajnie jest być na podium, ale ukończenie wyścigu na czwartym miejscu po starcie z szesnastego pola to także dobry wynik. Kara nie była tak bardzo bolesna jak uważa większość ludzi. A ja sam w końcu się uspokoiłem."


Wasze komentarze (0) Dodaj komentarz Bądź pierwszy!
Wyraź swoją opinię!
Strona jest zarządzana przez firmę
All Connect Sp. z o.o.
© 2018 RaceZone.pl Wszelkie prawa zastrzeżone.   Reprodukowanie, przechowywanie lub udostępnianie całości serwisu lub jego części bez zgody właściciela jest zabronione. This website is unofficial and is not associated in any way with the Formula 1 companies. F1, FORMULA ONE, FORMULA 1, FIA FORMULA ONE WORLD CHAMPIONSHIP, GRAND PRIX and related marks are trade marks of Formula One Licensing B.V.
Ikona_ustawienia
Ikona_ustawienia_x

Kolor marginesów:

Kolor tła pod tekstem:

Racezone.pl - Codzienne informacje z dziedziny motosportu