Jaka będzie przyszłość Roberta Kubicy?
Czy Mercedes obroni mistrzostwo?
Sprawdź co zainteresowało Twoich znajomych.

GP Francji 2018-06-24
f1 - GP Francji

Tłumacz

Podobne:

Skomentuj

Horner: Tym Max zaimponował w tegorocznym sezonie

Udostępnij na Facebook
19.12.2017 10:22, autor: Aga Koszmider, wyświetleń: 597

Christian Horner stwierdził, że zdolność Maxa Verstappena do radzenia sobie z trudnymi sytuacjami była jego najmocniejszym aspektem tegorocznego sezonu.

"Łatwo jest zapomnieć, że dla Maxa był to dopiero czwarty sezon w Formule 1" - powiedział Christian Horner podsumowując starty Verstappena w tegorocznym sezonie. 

"To co naprawdę zrobiło na mnie wrażenie w tym roku to sposób w jaki radził sobie z niektórymi naprawdę trudnymi momentami" - kontynuuje.

"Było ich sporo, szczególnie w okresie letnim, ale ciężko nad tym pracował, spędził wiele godzin w symulatorze. Jego umiejętności są nie do zakwestionowania."

Horner stwierdził, że Max znalazł idealny balans między tym jak kontroluje bolid a odpowiednim poziomem agresji.

"To co zrobił na Węgrzech czy na Monzie to były jedyne błędy jakie popełnił w tym roku. Granica między bohaterem a czarnym charakterem jest bardzo cieńka. Ogólnie Max jechał dobrze. Myślę, że obaj nasi kierowcy wykonali w tym roku bardzo dobrą pracę."


Wasze komentarze (0) Dodaj komentarz Bądź pierwszy!
Wyraź swoją opinię!
Strona jest zarządzana przez firmę
All Connect Sp. z o.o.
© 2018 RaceZone.pl Wszelkie prawa zastrzeżone.   Reprodukowanie, przechowywanie lub udostępnianie całości serwisu lub jego części bez zgody właściciela jest zabronione. This website is unofficial and is not associated in any way with the Formula 1 companies. F1, FORMULA ONE, FORMULA 1, FIA FORMULA ONE WORLD CHAMPIONSHIP, GRAND PRIX and related marks are trade marks of Formula One Licensing B.V.
Ikona_ustawienia
Ikona_ustawienia_x

Kolor marginesów:

Kolor tła pod tekstem:

Racezone.pl - Codzienne informacje z dziedziny motosportu