Jaka będzie przyszłość Roberta Kubicy?
Czy Mercedes obroni mistrzostwo?
Sprawdź co zainteresowało Twoich znajomych.

GP Francji 2018-06-24
f1 - GP Francji

Tłumacz

Podobne:

Skomentuj

Stroll: Jestem zadowolony z tegorocznego sezonu

Udostępnij na Facebook
19.12.2017 10:21, autor: Aga Koszmider, wyświetleń: 648

Pomimo trudnego startu tegorocznego sezonu Lance Stroll zadowolony jest z tego jak przebiegły mistrzostwa.

Tegoroczny sezon był dla Lance'a Strolla debiutanckim w F1. Pomimo początkowych trudności kierowca Williamsa zadowolony jest z ogólnego wyniku za cały rok.

"Miałem ciężki okres podczas zimowych testów, ale tego się spodziewaliśmy" - powiedział Stroll. "Nie kończyłem pierwszych wyścigów, to było dla mnie bardzo trudne. I nie miało dla mnie znaczenia czy było to z mojej winy czy z winy mechanicznej. Nie dojechałem do mety."

"Wiedziałem, że będę musiał zmierzyć się z przeciwnościami losu na jakimś etapie mojego pierwszego roku startów. Starałem się pozostać na poziomie i nie pozwolić na to, by mnie to złamało" - kontynuuje.

"Ekipa zawsze we mnie wierzyła, a ja słuchałem ich i udało nam się odbić. I tylko to się liczy - udało nam się od tego odbić. Sprawiliśmy, że ten sezon był dla nas udany. Patrzę na to, jak minął i jestem bardzo zadowolony z tego jak nam poszło."

"Są jednak obszary, w których musimy się poprawić. Więcej doświadczenia, więcej wiedzy i więcej czasu i sądzę, że będzie dobrze."


Wasze komentarze (0) Dodaj komentarz Bądź pierwszy!
Wyraź swoją opinię!
Strona jest zarządzana przez firmę
All Connect Sp. z o.o.
© 2018 RaceZone.pl Wszelkie prawa zastrzeżone.   Reprodukowanie, przechowywanie lub udostępnianie całości serwisu lub jego części bez zgody właściciela jest zabronione. This website is unofficial and is not associated in any way with the Formula 1 companies. F1, FORMULA ONE, FORMULA 1, FIA FORMULA ONE WORLD CHAMPIONSHIP, GRAND PRIX and related marks are trade marks of Formula One Licensing B.V.
Ikona_ustawienia
Ikona_ustawienia_x

Kolor marginesów:

Kolor tła pod tekstem:

Racezone.pl - Codzienne informacje z dziedziny motosportu