Jaka będzie przyszłość Roberta Kubicy?
Czy Mercedes obroni mistrzostwo?
Sprawdź co zainteresowało Twoich znajomych.

GP Francji 2018-06-24
f1 - GP Francji

Tłumacz

Podobne:

Skomentuj

Boris Rotenberg wspiera Sirotkina

Udostępnij na Facebook
18.12.2017 10:13, autor: Aga Koszmider , wyświetleń: 808

Wpływowy rosyjski biznesmen, Boris Rotenberg mocno naciska, aby zabezpieczyć miejsce Sergey'a Sirotkina w Williamsie.

Sprawa składu Williamsa przeniesiona została na styczeń przyszłego roku. Skład miał być znany jeszcze przed świętami Bożego Narodzenia, lecz Williams postanowił dać sobie jeszcze trochę czasu ze względu na (podobno) finansowe zagrania kandydatów. 

Sergey Sirotkin może cieszyć się wsparciem banku SMP oraz biznesmena Borisa Rotenberga. Razem zapewniają mu wsparcie w wysokości 15 milionów euro. Rotenberg przyznał w rozmowie z lokalnymi mediami, że ciężko pracuje nad umową dla kierowcy.

"Nigdy nie lubię rozmawiać na jakiś temat z wyprzedzeniem. To jak piłka nożna, kiedy mówisz, że kolejny mecz chcesz wygrać" - powiedział. "Wszyscy mamy nadzieję i próbujemy wszystkiego, ale to nie zależy tylko od nas. Sergey zasługuje na to, aby znaleźć się w F1. Pokonał konkurencję, jechał szybciej niż Kubica i na poziomie Strolla. Tak więc mamy teraz możliwość umieszczenia go w bolidzie."


Wasze komentarze (0) Dodaj komentarz Bądź pierwszy!
Wyraź swoją opinię!
Strona jest zarządzana przez firmę
All Connect Sp. z o.o.
© 2018 RaceZone.pl Wszelkie prawa zastrzeżone.   Reprodukowanie, przechowywanie lub udostępnianie całości serwisu lub jego części bez zgody właściciela jest zabronione. This website is unofficial and is not associated in any way with the Formula 1 companies. F1, FORMULA ONE, FORMULA 1, FIA FORMULA ONE WORLD CHAMPIONSHIP, GRAND PRIX and related marks are trade marks of Formula One Licensing B.V.
Ikona_ustawienia
Ikona_ustawienia_x

Kolor marginesów:

Kolor tła pod tekstem:

Racezone.pl - Codzienne informacje z dziedziny motosportu