Jaka będzie przyszłość Roberta Kubicy?
Czy Mercedes obroni mistrzostwo?
Sprawdź co zainteresowało Twoich znajomych.

GP Austrii 2018-07-01
f1 - GP Austrii

Tłumacz

Podobne:

Skomentuj

Alguersuari: Alonso musi zacząć przyznawać się do błędów

Udostępnij na Facebook
21.12.2017 08:15, autor: Aga Koszmider , wyświetleń: 1167

Ojciec byłego kierowcy Toro Rosso stwierdził, że Fernando Alonso winę za niepowodzenia widzi tylko w innych, nigdy w sobie.

Mówi się, że Fernando Alonso popełnił w swojej karierze trzy wielkie błędy: opuszczenie McLarena, opuszczenie Ferrari i dołączenie do McLaren-Hondy.

"Wygrał dwa tytuły mistrzowskie, ale szczerze mówiąc z tym talentem który ma i który jest niepodważalny, mógłby mieć tych tytułów osiem" - powiedział Jaime Alguersuari, ojciec byłego zawodnika Toro Rosso. 

"W pewnym momencie zaczął chyba myśleć, że to on jest Formułą 1. Fernando zawsze robił wszystko po swojemu. Gdy się mylił, inni zawsze byli winni. Nigdy nie znajdował przyczyny w sobie. Pytanie brzmi, czy Fernando zamierza się zmienić? Nie jestem pewien czy on wie jak to zrobić."


Wasze komentarze (1) Dodaj komentarz
~gość / 2017-12-21 14:23:53
Racja. Racja. Po trzykroć racja. Peany na cześć Alonso z ust większości komentatorów są znaczną przesadą. Sam jest sobie winien że statruje w takim zespole a nie innym. Ostatecznie zrezygnował z Ferrari a gdzie indziej nikt go nie chciał, zatem do kogo pretensje ? Dowcipne komentarze w tym roku może i miały posmak ironiczny i pobudzający atmosferę, ale poza tym... cytuj
Strona jest zarządzana przez firmę
All Connect Sp. z o.o.
© 2018 RaceZone.pl Wszelkie prawa zastrzeżone.   Reprodukowanie, przechowywanie lub udostępnianie całości serwisu lub jego części bez zgody właściciela jest zabronione. This website is unofficial and is not associated in any way with the Formula 1 companies. F1, FORMULA ONE, FORMULA 1, FIA FORMULA ONE WORLD CHAMPIONSHIP, GRAND PRIX and related marks are trade marks of Formula One Licensing B.V.
Ikona_ustawienia
Ikona_ustawienia_x

Kolor marginesów:

Kolor tła pod tekstem:

Racezone.pl - Codzienne informacje z dziedziny motosportu