Jaka będzie przyszłość Roberta Kubicy?
Czy Mercedes obroni mistrzostwo?
Sprawdź co zainteresowało Twoich znajomych.

GP Francji 2018-06-24
f1 - GP Francji

Tłumacz

Podobne:

Skomentuj

Lauda: Mercedes nigdy nie negocjował z Verstappenem

Udostępnij na Facebook
22.12.2017 09:06, autor: Aga Koszmider, wyświetleń: 432

Niki Lauda zdradził, że Mercedes w tym roku nie negocjował umowy z Maxem Verstappenem.

Max nie krył w tym roku swojej frustracji związanej z konkurencyjnością Red Bulla, a raczej jej brakiem. Pomimo tego Verstappen podpisał z teamem nowy kontrakt.

Plotki mówią o tym, że zarobki Maxa będą teraz wynosić między 25 a 35 milionów dolarów za sezon. Podwyżka związana była między innymi z plotkami łączącymi Maxa z Mercedesem. Niki Lauda w jednym z najnowszych wywiadów stwierdził, że dziwi się Red Bullowi, że tak drastycznie podwyższył zarobki Maxa, bo Mercedes tak naprawdę nigdy z nim nie negocjował.

"Nigdy nie złożyliśmy propozycji Maxowi" – powiedział. "Mam dobre relacje z Helmutem Marko, często rozmawiamy, latamy razem na wyścigi. Rozmawialiśmy o Verstappenie i powiedziałem mu, że mogli zaoszczędzić sporo pieniędzy, bo my nigdy nie prowadziliśmy z nim negocjacji."

"Max wykorzystał sytuację, aby uzyskać podwyżkę" – przyznał doktor Helmut Marko. "Ale daleko mu do Vettela czy Hamiltona. Jeśli uda mu się wygrać tytuł, to zbliży się do nich."


Wasze komentarze (0) Dodaj komentarz Bądź pierwszy!
Wyraź swoją opinię!
Strona jest zarządzana przez firmę
All Connect Sp. z o.o.
© 2018 RaceZone.pl Wszelkie prawa zastrzeżone.   Reprodukowanie, przechowywanie lub udostępnianie całości serwisu lub jego części bez zgody właściciela jest zabronione. This website is unofficial and is not associated in any way with the Formula 1 companies. F1, FORMULA ONE, FORMULA 1, FIA FORMULA ONE WORLD CHAMPIONSHIP, GRAND PRIX and related marks are trade marks of Formula One Licensing B.V.
Ikona_ustawienia
Ikona_ustawienia_x

Kolor marginesów:

Kolor tła pod tekstem:

Racezone.pl - Codzienne informacje z dziedziny motosportu