Jaka będzie przyszłość Roberta Kubicy?
Czy Mercedes obroni mistrzostwo?
Sprawdź co zainteresowało Twoich znajomych.

GP Francji 2018-06-24
f1 - GP Francji

Tłumacz

Podobne:

Skomentuj

Gasly wierzy w Hondę

Udostępnij na Facebook
22.12.2017 17:30, autor: Aga Koszmider , wyświetleń: 573

Pierre Gasly wierzy w to, że Honda zaskoczy wszystkich w przyszłorocznym sezonie konkurencyjną jednostką napędową.

Mając jednak w pamięci poprzednie słabe lata w wykonaniu Hondy, ciężko jest to sobie wyobrazić. Pierre Gasly, kierowca Toro Rosso nie traci jednak wiary.

"Celem Hondy jest udowodnienie wszystkim, że są w stanie zrobić szybki silnik" - powiedział w wywiadzie dla gpupdate.net. "Jesteśmy jedyną stajnią, która będzie jeździła na ich silnikach, więc jesteśmy przekonani, że dają z siebie wszystko, że możemy liczyć na najlepsze traktowanie, bez jakichkolwiek kompromisów."

"Uważam, że to dobrze, że zyskają kolejne trzy czy cztery miesiące na poprawienie się przed startem nowego sezonu. Teraz widać, że odnotowali poprawę. Gdy popatrzy się na McLarena jaki był to widać poprawę. Teraz byli znacznie lepsi niż jeszcze pół roku temu."

"Jeśli będą w stanie utrzymać tę dynamikę to myślę, że będzie to dobry ruch i będziemy w stanie wszystkich pozytywnie zaskoczyć. Mam nadzieję, że tak właśnie będzie. Nie spodziewam się sezonu na miarę Brawn GP, ale myślę, że może to być niespodzianka i fajnie byłoby coś takiego zobaczyć."


Wasze komentarze (0) Dodaj komentarz Bądź pierwszy!
Wyraź swoją opinię!
Strona jest zarządzana przez firmę
All Connect Sp. z o.o.
© 2018 RaceZone.pl Wszelkie prawa zastrzeżone.   Reprodukowanie, przechowywanie lub udostępnianie całości serwisu lub jego części bez zgody właściciela jest zabronione. This website is unofficial and is not associated in any way with the Formula 1 companies. F1, FORMULA ONE, FORMULA 1, FIA FORMULA ONE WORLD CHAMPIONSHIP, GRAND PRIX and related marks are trade marks of Formula One Licensing B.V.
Ikona_ustawienia
Ikona_ustawienia_x

Kolor marginesów:

Kolor tła pod tekstem:

Racezone.pl - Codzienne informacje z dziedziny motosportu