Jaka będzie przyszłość Roberta Kubicy?
Czy Mercedes obroni mistrzostwo?
Sprawdź co zainteresowało Twoich znajomych.

GP Francji 2018-06-24
f1 - GP Francji

Tłumacz

Podobne:

Skomentuj

Lowe: Massa za szybko chciał odpowiedzi i zapewnień

Udostępnij na Facebook
26.12.2017 14:17, autor: Aga Koszmider, wyświetleń: 1023

Paddy Lowe ujawnił, że Felipe Massa zbyt szybko szukal zapewnień ze strony teamu na przyszły rok. Williams nie był gotowy na podjęcie decyzji w sprawie składu kierowców.

I w sumie decyzji w sprawie drugiego zawodnika nie ma nadal. Informacja w tym temacie miała nadejść jeszcze przed świętami Bożego Narodzenia, ostatecznie decyzja podjęta zostanie po nowym roku.

Paddy Lowe w jednym z najnowszych wywiadów wypowiedział się na temat Felipe Massy. Okazuje się, że brazylijski kierowca dość szybko chciał uzyskać zapewnienie ze strony teamu, że zostawią go na kolejny rok startów. Williams takiej gwarancji dać nie mógł.

"Biorąc pod uwagę czas, Felipe chciał odpowiedzi jeszcze przed wyścigiem w Brazylii. My nie byliśmy w stanie mu na to odpowiedzieć. Był mocnym kandydatem, ale nie byliśmy w stanie zapewnić mu tej pewności w tamtym momencie. Więc zgodziliśmy się, że zrezygnuje z rozważań i odejdzie z teamu" - powiedział Lowe,


Wasze komentarze (0) Dodaj komentarz Bądź pierwszy!
Wyraź swoją opinię!
Strona jest zarządzana przez firmę
All Connect Sp. z o.o.
© 2018 RaceZone.pl Wszelkie prawa zastrzeżone.   Reprodukowanie, przechowywanie lub udostępnianie całości serwisu lub jego części bez zgody właściciela jest zabronione. This website is unofficial and is not associated in any way with the Formula 1 companies. F1, FORMULA ONE, FORMULA 1, FIA FORMULA ONE WORLD CHAMPIONSHIP, GRAND PRIX and related marks are trade marks of Formula One Licensing B.V.
Ikona_ustawienia
Ikona_ustawienia_x

Kolor marginesów:

Kolor tła pod tekstem:

Racezone.pl - Codzienne informacje z dziedziny motosportu