Jaka będzie przyszłość Roberta Kubicy?
Czy Mercedes obroni mistrzostwo?
Sprawdź co zainteresowało Twoich znajomych.

GP Francji 2018-06-24
f1 - GP Francji

Tłumacz

Podobne:

Skomentuj

Hartley: To właśnie dlatego byłem w stanie poradzić sobie z napiętym harmonogramem

Udostępnij na Facebook
27.12.2017 18:59, autor: Aga Koszmider , wyświetleń: 745

Brendon Hartley zdradza tajemnicę tegorocznego sukcesu.

Brendon Hartley zadebiutował w Toro Rosso w tegorocznym sezonie i to dość szybko i niespodziewanie. Kierowca łączył obowiązki związane z F1 ze startami w World Endurance Championship. Jak radził sobie z trudnościami i licznymi podróżami? Jak zdradził w jednym z najnowszych wywiadów, to doświadczenie oraz większa dojrzałość pomogły mu przebrnąć przez napięty grafik.

"Myślę, że... prawdopodobnie 8 albo 9 lat temu nie byłbym w stanie sobie z tym poradzić. Presja, różne stresy związane z zarządzaniem wszystkimi rzeczami naraz" - powiedział.

"Jestem bardzo zadowolony z tego, jak sobie z tym poradziłem. Kilka razy czułem się naprawdę bardzo zmęczony i wypompowany. W ostatnich trzech rundach przeskakiwałem różne strefy czasowe, co było już ponad moje siły."

"Zespół świetnie się spisał pod względem nie przeciążania mnie gdy nie było takiej potrzeby. Starali się, by wszystko było dość proste."


Wasze komentarze (0) Dodaj komentarz Bądź pierwszy!
Wyraź swoją opinię!
Strona jest zarządzana przez firmę
All Connect Sp. z o.o.
© 2018 RaceZone.pl Wszelkie prawa zastrzeżone.   Reprodukowanie, przechowywanie lub udostępnianie całości serwisu lub jego części bez zgody właściciela jest zabronione. This website is unofficial and is not associated in any way with the Formula 1 companies. F1, FORMULA ONE, FORMULA 1, FIA FORMULA ONE WORLD CHAMPIONSHIP, GRAND PRIX and related marks are trade marks of Formula One Licensing B.V.
Ikona_ustawienia
Ikona_ustawienia_x

Kolor marginesów:

Kolor tła pod tekstem:

Racezone.pl - Codzienne informacje z dziedziny motosportu