Jaka będzie przyszłość Roberta Kubicy?
Czy Mercedes obroni mistrzostwo?
Sprawdź co zainteresowało Twoich znajomych.

GP Francji 2018-06-24
f1 - GP Francji

Tłumacz

Podobne:

Skomentuj

Hamilton: Max to pretendent do tytułu

Udostępnij na Facebook
29.12.2017 13:32, autor: JW, wyświetleń: 578

Lewis Hamilton uważa, że Max Verstappen wkrótce może dołączyć do grona kierowców walczących o tytuł mistrzowski. 

Hamilton i Verstappen nie stoczyli jeszcze pojedynku na torze, którego stawką byłoby mistrzostwo świata. Lewis jest jednak zdania, że do takiej sytuacji może dojść i to w najbliższej przyszłości.

"Max może być pretendentem do tytułu" - powiedział Hamilton w wywiadzie dla Sky Sports. "Jego umiejętności są fantastyczne i wszyscy widzieliśmy, że wychodzą na jaw dzięki świetnemu bolidowi, w którym się ściga i dzięki świetnej drużynie, w której się ściga."

Verstappen może nie być jedynym nowym konkurentem Hamiltona w walce o mistrzostwo. W siłę rośnie McLaren. Ekipa zmieniła dostawcę silników i oczekuje się znaczącego skoku jej formy.

"Mam nadzieję, że McLaren z nowym silnikiem na pokładzie może podnieść się z dna i będzie wspaniałym zespołem. Ja, Sebastian i Fernando... to jest to o czym myślę" - powiedział Hamilton nawiązując do wymarzonej walki o tytuł.


Wasze komentarze (0) Dodaj komentarz Bądź pierwszy!
Wyraź swoją opinię!
Strona jest zarządzana przez firmę
All Connect Sp. z o.o.
© 2018 RaceZone.pl Wszelkie prawa zastrzeżone.   Reprodukowanie, przechowywanie lub udostępnianie całości serwisu lub jego części bez zgody właściciela jest zabronione. This website is unofficial and is not associated in any way with the Formula 1 companies. F1, FORMULA ONE, FORMULA 1, FIA FORMULA ONE WORLD CHAMPIONSHIP, GRAND PRIX and related marks are trade marks of Formula One Licensing B.V.
Ikona_ustawienia
Ikona_ustawienia_x

Kolor marginesów:

Kolor tła pod tekstem:

Racezone.pl - Codzienne informacje z dziedziny motosportu