Jaka będzie przyszłość Roberta Kubicy?
Czy Mercedes obroni mistrzostwo?
Sprawdź co zainteresowało Twoich znajomych.

GP Francji 2018-06-24
f1 - GP Francji

Tłumacz

Podobne:

Skomentuj

Massa: Doceniam życie bardziej i szanuję innych ludzi

Udostępnij na Facebook
30.12.2017 15:31, autor: Aga Koszmider , wyświetleń: 558

Felipe Massa wrócił pamięcią do wypadku na Hungaroringu. Czy po tym co się stało, stał się innym człowiekiem?

Massa przez paręnaście sekund w 2008 roku był mistrzem świata. Niestety, choć zrobił co mógł - wygrał wyścig - mistrzostwo odebrał mu Lewis Hamilton.

"W 2008 roku pomogło mi w przeżyciu rozczarowania to, że wygrałem ostatni wyścig. Nie mogłem zrobić nic więcej" - powiedział Felipe wracając pamięcią do walki o mistrzostwo. "Jestem dumny ze wszystkiego co udało mi się osiągnąć."

Massa nie zapomina także o wypadku na Hungaroringu, do którego doszło w 2009 roku. Sprężyna uderzyła go wówczas w głowę. 

"Myślę, że nie zmieniłem się jako kierowca po tym, co się stało" - powiedział Felipe. "Jedyne co się zmieniło to moje docenianie życia. Zacząłem je doceniać bardziej niż dotychczas. Zanim doznasz jakiegoś poważnego wypadku myślisz, że to ci się przecież nigdy nie przytrafi. Gdy już jednak ci się coś przytrafi, zaczynasz rozumieć, że życie może się znacząco zmienić z dnia na dzień. Zaczynasz je szanować bardziej. Kocham swoje życie dużo bardziej i szanuję innych ludzi bardziej niż przedtem."


Wasze komentarze (0) Dodaj komentarz Bądź pierwszy!
Wyraź swoją opinię!
Strona jest zarządzana przez firmę
All Connect Sp. z o.o.
© 2018 RaceZone.pl Wszelkie prawa zastrzeżone.   Reprodukowanie, przechowywanie lub udostępnianie całości serwisu lub jego części bez zgody właściciela jest zabronione. This website is unofficial and is not associated in any way with the Formula 1 companies. F1, FORMULA ONE, FORMULA 1, FIA FORMULA ONE WORLD CHAMPIONSHIP, GRAND PRIX and related marks are trade marks of Formula One Licensing B.V.
Ikona_ustawienia
Ikona_ustawienia_x

Kolor marginesów:

Kolor tła pod tekstem:

Racezone.pl - Codzienne informacje z dziedziny motosportu