Jaka będzie przyszłość Roberta Kubicy?
Czy Mercedes obroni mistrzostwo?
Sprawdź co zainteresowało Twoich znajomych.

GP Francji 2018-06-24
f1 - GP Francji

Tłumacz

Podobne:

Skomentuj

Steiner: Każdy chciałby mieć o te kilka milionów więcej

Udostępnij na Facebook
30.12.2017 16:43, autor: Aga Koszmider , wyświetleń: 971

Ekipa Haas sezon 2017 zakończyła na ósmym miejscu w klasyfikacji generalnej konstruktorów.

Team przegrał walkę z Toro Rosso i Renault o wyższą pozycję w zestawieniu, a co za tym idzie - pożegnał się z większymi gratyfikacjami finansowymi.

"Zawsze fajnie jest mieć więcej" - powiedział Guenther Steiner. "Kto powiedział, że trzy czy cztery miliony nie robią różnicy? Wszystko robi różnicę, nawet jeśli to 100 000 funtów. Każdy wolałby je mieć niż nie mieć."

"Szczerze mówiąc bardziej mnie boli to jak blisko byliśmy i nam się nie udało. Cóż, taki jest sport. Czasem wygrywasz, czasem przegrywasz. Niemniej jednak szkoda nam tych milionów."

"W tegorocznym sezonie walka w środku stawki była bardzo zacięta. Straciliśmy kilka punktów i to zrobiło wielką różnicę. Ogólnie rozwinęliśmy się jako zespół i osiągaliśmy lepsze wyniki, ale wciąż pozostaje wiele do zrobienia w przyszłym roku."


Wasze komentarze (3) Dodaj komentarz
~gość / 2017-12-31 10:33:45
~zdenek: do gość. Zgadzam się z tą opinią z wyjątkiem jednej sprzeczności w tej wypowiedzi. 'Młodymi i dobrymi kierowcami'

W tym sensie, że byli dobrzy w seriach, w których jeździli.
Oczywiście nie daje to pewności, że sprawdzą się w F1, ale przynajmniej mogą taką nadzieję dawać. cytuj
~zdenek / 2017-12-31 09:48:24
do gość. Zgadzam się z tą opinią z wyjątkiem jednej sprzeczności w tej wypowiedzi. 'Młodymi i dobrymi kierowcami'
cytuj
~gość / 2017-12-31 07:34:42
Niby mądrzy ludzie rządzą tym zespołem, a nie widzą, że ich głównym problemem są kierowcy. Z duetem MAG/GRO niczego nie osiągną. To są szeregowi przeciętniacy, którzy nie są w stanie pociągnąć zespołu na wyższy poziom. MAG to głupota połączona z agresją, a GRO od dwóch lat nie nauczył się hamować tym autem i częściej jeździ poza torem niż w jego granicach, popełniając przy tym żenujące kraksy.
Niech im SF pomoże obsadzić fotele młodymi i dobrymi kierowcami, a tym panom podziękować, bo F1 to dla nich za wysokie progi. cytuj
Strona jest zarządzana przez firmę
All Connect Sp. z o.o.
© 2018 RaceZone.pl Wszelkie prawa zastrzeżone.   Reprodukowanie, przechowywanie lub udostępnianie całości serwisu lub jego części bez zgody właściciela jest zabronione. This website is unofficial and is not associated in any way with the Formula 1 companies. F1, FORMULA ONE, FORMULA 1, FIA FORMULA ONE WORLD CHAMPIONSHIP, GRAND PRIX and related marks are trade marks of Formula One Licensing B.V.
Ikona_ustawienia
Ikona_ustawienia_x

Kolor marginesów:

Kolor tła pod tekstem:

Racezone.pl - Codzienne informacje z dziedziny motosportu