Jaka będzie przyszłość Roberta Kubicy?
Czy Mercedes obroni mistrzostwo?
Sprawdź co zainteresowało Twoich znajomych.

GP Francji 2018-06-24
f1 - GP Francji

Tłumacz

Podobne:

Skomentuj

Smedley: Lepiej być nie mogło

Udostępnij na Facebook
01.01.2018 13:13, autor: Aga Koszmider, wyświetleń: 685

Rob Smedley, który przez lata współpracował z Felipe Massą stwierdził, że brazylijski kierowca dobrze zakończył swoją karierę.

"Popatrzcie jak zakończył rok. Pożegnał się na absolutnie wysokim poziomie" - powiedział Rob w wywiadzie dla Autosport na temat swojego wieloletniego przyjaciela, Felipe Massy.

"Spędził na paddocku 16 lat, był na bardzo konkurencyjnym poziomie, walczył o mistrzostwo. Był tak konkurencyjny jak tylko mógł i na ile pozwalał mu bolid. Zdobywał punkty, był w formie, dawał z siebie wszystko. Nie ma lepszego sposobu na pożegnanie się."

Smedley przyznał też, że będzie mu brakowało Massy na paddocku.

"Będzie mi go brakowało w pracy. Nasze żony są przyjaciółkami, nasze dzieci się przyjaźnią, jest dla mnie jak brat. Jest częścią mojej rodziny, ja jestem częścią jego rodziny. To będzie trwało. Ale nie mając go w pracy, to będzie dziwne uczucie. Siadaliśmy by wypić herbatę i po prostu rozmawialiśmy o tym, co się dzieje w domu, by po prostu oczyścić głowę z intensywności weekendu GP."

 


Wasze komentarze (0) Dodaj komentarz Bądź pierwszy!
Wyraź swoją opinię!
Strona jest zarządzana przez firmę
All Connect Sp. z o.o.
© 2018 RaceZone.pl Wszelkie prawa zastrzeżone.   Reprodukowanie, przechowywanie lub udostępnianie całości serwisu lub jego części bez zgody właściciela jest zabronione. This website is unofficial and is not associated in any way with the Formula 1 companies. F1, FORMULA ONE, FORMULA 1, FIA FORMULA ONE WORLD CHAMPIONSHIP, GRAND PRIX and related marks are trade marks of Formula One Licensing B.V.
Ikona_ustawienia
Ikona_ustawienia_x

Kolor marginesów:

Kolor tła pod tekstem:

Racezone.pl - Codzienne informacje z dziedziny motosportu