Jaka będzie przyszłość Roberta Kubicy?
Czy Mercedes obroni mistrzostwo?
Sprawdź co zainteresowało Twoich znajomych.

GP Francji 2018-06-24
f1 - GP Francji

Tłumacz

Podobne:

Skomentuj

Williams wkrótce potwierdzi Sirotkina?

Udostępnij na Facebook
03.01.2018 09:12, autor: Aga Koszmider, wyświetleń: 1108

Kwestią czasu jest potwierdzenie dwuletniej umowy z rosyjskim zawodnikiem - tak przynajmniej informuje niemiecka prasa.

Stajnia z Grove pożegnała się z Felipe Massą i szuka jego zastępstwa. Wśród kandydatów znalazł się między innymi Robert Kubica, który szybko urósł do roli faworyta. Niestety, wkrótce może się okazać, że to jednak Sergey Sirotkin zajmie miejsce Massy. Jak informuje Auto Bild, Williams podobno podpisał z rosyjskim zawodnikiem dwuletnią umowę.

Oficjalnie stajnia niczego jeszcze nie potwierdziła. Marc Surer, były kierowca F1 uważa, że sprawy mogą nadal iść w dwie strony.

"Moglibyśmy rzucić monetą" - powiedział. "Jedna strona ma wspaniałą historię, druga strona ma dużo pieniędzy."

Massa odchodząc z Williamsa stwierdził, że nie jest zaskoczony tym, że "tu chodzi tylko o pieniądze". Były mistrz świata F1, Jacques Villeneuve również nie jest zaskoczony tym, że o wszystkim zadecydować mogą grube miliony.

"Sprzedali swoją duszę miliarderowi Strollowi, który dba tylko o swojego syna. Nawet Massa był od niego szybszy. Jego podium w Baku mnie nie przekonuje, bo to był czysty fart."


Wasze komentarze (0) Dodaj komentarz Bądź pierwszy!
Wyraź swoją opinię!
Strona jest zarządzana przez firmę
All Connect Sp. z o.o.
© 2018 RaceZone.pl Wszelkie prawa zastrzeżone.   Reprodukowanie, przechowywanie lub udostępnianie całości serwisu lub jego części bez zgody właściciela jest zabronione. This website is unofficial and is not associated in any way with the Formula 1 companies. F1, FORMULA ONE, FORMULA 1, FIA FORMULA ONE WORLD CHAMPIONSHIP, GRAND PRIX and related marks are trade marks of Formula One Licensing B.V.
Ikona_ustawienia
Ikona_ustawienia_x

Kolor marginesów:

Kolor tła pod tekstem:

Racezone.pl - Codzienne informacje z dziedziny motosportu