Jaka będzie przyszłość Roberta Kubicy?
Czy Mercedes obroni mistrzostwo?
Sprawdź co zainteresowało Twoich znajomych.

GP Australii 2019-03-17
f1 - GP Australii
Pochmurno

18°C

26 km/h

Tłumacz

Podobne:

Skomentuj

Briatore: Próbowali wszystkiego, ale się nie udało

Udostępnij na Facebook
03.01.2018 22:11, autor: Aga Koszmider, wyświetleń: 1758

Flavio Briatore zdradził, że w Williamsie jeździć będzie Sergey Sirotkin. Robert Kubica przegrał walkę o fotel z powodu pieniędzy. 

Williams nie potwierdził jeszcze oficjalnie drugiego zawodnika na tegoroczny sezon, ale niemiecka prasa już informowała o tym, że będzie to Sergey Sirotkin. Teraz te doniesienia potwierdza Flavio Briatore, były szef Renault.

Briatore zdradził, że "Robert nie miał praktycznie szans z milionami, jakimi dysponuje Sergey". Sponsorzy Sirotkina zapewniają mu około 20 milionów euro. I choć oficjalnego potwierdzenia ze strony Williamsa jeszcze nie ma, decyzja podobno zapadła już dawno temu.

"Przykro mi z powodu Roberta, że nie dał rady zająć miejsca w Williamsie. Rozmawiałem z Nico Rosbergiem kilka razy. Wiem, że próbowali wszystkiego, ale Rosjanie mają niewyobrażalny budżet. Mówimy tu nawet o 20 milionach. Robert miał między 7 a 10" - powiedział Briatore.

"Przykro mi. Gdyby Robert wrócił do ścigania się, byłoby to coś fantastycznego dla całej F1. Dziwię się, że zarząd F1 nie podał Robertowi pomocnej dłoni na drodze do powrotu."


Wasze komentarze (7) Dodaj komentarz
~gość / 2018-01-06 20:16:00
I w pizdu i wystartował i cały misterny plan też w pizdu!
cytuj
21826klaudiaF1 [komentarzy: 572] / 2018-01-04 18:39:44
ciekawe ile tej kasy pójdzie na naprawy bolidu, który pewnie będzie rozbijał co wyścig jak Pietrow czy Maldonado cytuj
~shame on W / 2018-01-04 10:54:38
Myślę, że Williams wydrenował zarówno rosyjski portfel, jak i historię Roberta - bardzo nośną marketingowo. To tłumaczyłoby dlaczego wszystko trwa tak długo. Im więcej zainteresowania gazet, kibiców i sponsorów oraz niekończących się domysłów tym lepiej. Wszystko odbyło się zgodnie z zasadami jakimi kieruje się F1 - kasa jest najważniejsza. Trudno się z tym pogodzić zwykłemu kibicowi. Psuje to mocno radość płynącą ze śledzenia tego sportu. cytuj
~b3rs / 2018-01-04 09:45:45
Ciekawe, czy UE może im dowalić jakąś karę za łamanie sankci? cytuj
~gość II / 2018-01-04 08:33:25
Wielka szkoda. Jeśli tak faktycznie, oficjalnie potwierdzi zespół Williamsa, to będzie to poważny sygnał na przyszłość dla innych kierowców, co najważniejsze jest, aby dostać się do F1. To może się przyczynić, do wielu rzeczy, które spowodują zmniejszenie zainteresowania F1. Wiadomym, jest, że pieniądze są istotne w sporcie, ale nie mogą być najważniejsze. Zawsze, to będzie psuło Ducha rywalizacji. To jest jak Doping. I to powinno być, pod ścisłą kontrolą. Ale niestety, wygląda, to prawie w każdej branży życia w jakiej, człowiek jest. To ludzie, ludziom tworzą ten los. cytuj
~gość / 2018-01-04 03:38:25
A kto bierze pieniądze od złodziei i bandytów,niczym się od nich nie różni... Ciekawe,ile z tych pieniędzy dla Sirotkina, pochodzi z zagarniętego i okradzionego Krymu lub z napadniętej Ukrainy??? cytuj
~gość / 2018-01-03 22:59:19
To już nie jest stara dobra F1. Senna się w grobie przewraca. Sprzedawczyki i malwersanci. Wychodzi na to że już nie umiejętności i WIEDZA lecz kasa i to w dodatku brudna się liczy. Oby Williamsowi bokiem to wyszło a Sirotkin skończył jak Pietrow. cytuj
Strona jest zarządzana przez firmę
All Connect Sp. z o.o.
© 2019 RaceZone.pl Wszelkie prawa zastrzeżone.   Reprodukowanie, przechowywanie lub udostępnianie całości serwisu lub jego części bez zgody właściciela jest zabronione. This website is unofficial and is not associated in any way with the Formula 1 companies. F1, FORMULA ONE, FORMULA 1, FIA FORMULA ONE WORLD CHAMPIONSHIP, GRAND PRIX and related marks are trade marks of Formula One Licensing B.V.
Ikona_ustawienia
Ikona_ustawienia_x

Kolor marginesów:

Kolor tła pod tekstem:

Racezone.pl - Codzienne informacje z dziedziny motosportu