Jaka będzie przyszłość Roberta Kubicy?
Czy Mercedes obroni mistrzostwo?
Sprawdź co zainteresowało Twoich znajomych.

GP Francji 2018-06-24
f1 - GP Francji

Tłumacz

Podobne:

Skomentuj

Massa: Bolid Williamsa w 2018 będzie bardziej agresywny

Udostępnij na Facebook
07.01.2018 01:27, autor: Aleksandra Safin, wyświetleń: 950

Brazylijczyk uważa zmiany w samochodzie za ,,interesujące” i liczy na lepszą formę ekipy.

Zespół z Grove zakończył rywalizację w sezonie 2017 na 5. pozycji. Felipe Massa, który po wieloletniej współpracy z Williamsem w minionym roku odszedł ze sportu, jest pod wrażeniem zmian w przyszłorocznym aucie.

,,Widziałem nowy bolid w tunelu aerodynamicznym i zauważyłem wiele zmian, które wyglądają interesująco. Samochód wygląda bardzo agresywnie. Różni się od poprzedniego i wierzę, że dzięki tym zmianom zespół może się poprawić” – przyznał na łamach Autosportu.

Massa podkreśla jednak, że wiele będzie zależeć od formy rywali – oraz kierowców ekipy. Brytyjski zespół jako jedyny ze stawki ciągle nie ma potwierdzonego składu.

,,Na pewno poprawi się Renault oraz McLaren. Trzeba będzie się przekonać, w jakim stopniu. Musiałbym też wiedzieć, jak zaprezentują się kierowcy, ale wierzę, że Williams może mieć lepszy bolid, niż do tej pory.”


Wasze komentarze (1) Dodaj komentarz
~gościu / 2018-01-07 14:40:40
Felipe, jak w drugim fotelu usiądzie Robson, to nie potrzebny będzie agresywny wygląd, tylko talent i umiejętności. cytuj
Strona jest zarządzana przez firmę
All Connect Sp. z o.o.
© 2018 RaceZone.pl Wszelkie prawa zastrzeżone.   Reprodukowanie, przechowywanie lub udostępnianie całości serwisu lub jego części bez zgody właściciela jest zabronione. This website is unofficial and is not associated in any way with the Formula 1 companies. F1, FORMULA ONE, FORMULA 1, FIA FORMULA ONE WORLD CHAMPIONSHIP, GRAND PRIX and related marks are trade marks of Formula One Licensing B.V.
Ikona_ustawienia
Ikona_ustawienia_x

Kolor marginesów:

Kolor tła pod tekstem:

Racezone.pl - Codzienne informacje z dziedziny motosportu